Profil čtenáře:
Ivana Šiklová

Profese:
"Dopadnou-li volby tak, že Franz bude mít 6 %, Fischerová 7, Roithová 10, Schwarzenberg 15, Dienstbier 17 a druhý postupující Fischer 18, o 4 za Zemanem, můžeme si všichni pogratulovat k naší báječné volbě jediného správného kandidáta a jít se hromadně střelit do hlavy."
http://dialog.ihned.cz/komentare/c1-59074580-mam-rad-cestneho-zemana-a-charakterniho-fischera-a-chci-je-za-prezidenta
Pošlete dál, sdílejte... jiná možnost, než se pokusit proti těm dvěma strejdům (zemanfischer) sjednotit, není...
No toto... mám Nobelovku! I když si ji zrovna tady v Klausistánu nezasloužíme. EU potřebuje podpořit. Takhle nějak to udělovatelé tuším mysleli. A za sebe děkuju.
které mi vyřídil pan Petrasek, moje milá zde diskutující přízeň.
Lidský mozek je výsledkem evolučního procesu, který trvá bajvoko třiapůl miliardy let. Sociální a morální mozek se vyvíjí v průběhu civilizace posledních dejme tomu padesát tisíc let. Kolik let života ve Vámi představované vlastnicky rovné společnosti, bez vlastníků a vykořisťovatelů, bez možnosti získání nedostatkových požitků pro vyvolené...atd, tipujete, že bude třeba, aby byly odstraněny ony deformace lidského jednání, proti kterým se demokratická společnost brání násilím práva?
Smekám, pane Golgo.
Jinak ale souhlas s druhým odstavcem pana Škabrahy.
diskutabilní je už první věta... možná sice že žijeme v době, v níž jsou demokratické principy považovány za hodnotu... jisté je, že nežijeme v místě, kde jsou demokratické principy považovány za hodnotu.
Že má žena právo zvolit způsob porodu, je správné, nejsem si však jista, zda diskutovaný text je vzhledem ke své šroubovanosti a vyhraněnosti tím pravým ořechovým přínosem k debatě o domácích porodech.