reklama

Profil čtenáře:
Pavel Sucháček

PS
Profese: analytik

Obávám se, že absolutní většinu lidí a zejména vládnoucích garnitur tohle vůbec nezajímá, vždy je především nutné něco utrhnout pro sebe. O problémy ať se starají jiní. A těch jiných je zoufale málo a nemají žádné pravomoci ani peníze to někam posunout. Velmi smutné.

Typická prasárna. Můžete to posunout někam dál? Oznámení na policii ... Na tyhle věci rád přispívám.

Dobrý den. Je nějaká jasná představa, jak se bude v případě sporu dokazovat souhlas, pokud se právě jen zeptám a nemám to písemně či nějak na kameru v mobilu odsouhlasené?

Děkuji

Souhlasím s panem Pehe i s výkladem jeho myšlenky panem Kaliszem. Howgh.

Německo? To je ta země, která chtěla držte Rusy v systému bank SWIFT, i když je celá Evropa chtěla odpojit? Která buduje svou zelenou politiku na ruském plynu? Která nechce odříznout Rusko, aby to nezasáhlo její ekonomiku? To jsou zlí pravičáci, když je zajímá jejich zisk a ne životy Ukrajinců.

Fiala? Zástupce pravice, kterého naopak zajímají Ukrajinci a je ochoten tam jet, aby demonstroval pospolitost a boj proti stalinismu? A tím ztratil možnost výhodně obchodovat s Ruskem jeho suroviny? Typický levičák.

Opět vás cituji: nejdůležitější je reálná kvalita lidského charakteru a jednání.

Ale omlouvám se, diskusi tímto směrem jsem nechtěl vést a už do ní nebudu vstupovat. Čímž se omlouvám, že již nepřijde ode mne reakce na vaše další podněty.

Celé to mělo sloužit jen jako poděkování levičákovi panu Patočkovi.