0/350 000 Kč Podpořte nás trvalým příkazem na cestě k finanční stabilitě ♥︎ Daruji
×

Profil čtenáře:
Helena Zemanová

HZ
Profese: dálný východ od Prahy

já nevím, jestli jste o Drahošovi napsal někde něco dalšího. Každopádně v tom textu, na který sem dal odkaz pan Poláček, jste se na základě úhledného oblečení pana Drahoše při stahování králíka vyslovil v tom smyslu, že ten člověk něco předstírá, zatímco váš oblíbenec by si pro takový záběr kamery vzal na sebe něco o mnoho lidovějšího, což by byl důkaz jeho upřímnosti.

Ačkoli to pan Kolařík označil za urážku prezidentského kandidáta Drahoše, já v tom shledávám leda pokus o adoraci jeho protikandidáta, a to velmi směšný pokus.

Takže v tomto případě uznávám, že máte pravdu.

za dodání textu pana Vyleťala.

Potvrzuje část tvrzení pana Kolaříka.

O dalších částech /urážky Jiřího Drahoše, Milionu chvilek aj./ si myslím, že by je pan Kolařík nenapsal bez toho, že by je nemohl dokázat. Nic jiného jsem svou poznámkou nemínila.

domnívám se, že pan Kolařík se sice vyjadřuje expresivně, ale že na adresu pana Vyleťala nenapsal nic, co by nemohl dokázat.

Nejsem tak optimistická.

Příliš mnoho lidí v USA dosud věří, že Biden zvítězil podvodem a že jeho cílem je zavedení jakéhosi "neomarxistického" režimu pod taktovkou progresivistů z univerzit či černošských násilníků. Snad jen velmi trpělivý a umírněný postup nové administrativy může postupně rozpustit tento mrak iracionality a odvrátit podobné výbuchy jako byl ten středeční. Mezitím se obávám, že sejde-li se dav naladěný podobně, stačí pár radikálů, aby vyvolali nepokoje a aby tekla krev.