reklama
Trvalé příspěvky
Jednorázové - červen
0/400 000 Kč Podpořte nás na cestě k finanční stabilitě. ♥ Daruji

Profil čtenáře:
Martin Šimsa

Profese: filosof

Tak, proč veřejně policii nepodpoří v tom, aby vyšetřovala nezávisle na Babišovi, Brabcovi, Agrofertu, apod. Anebo se už připravuje na koalici s ANO, kterou "geniálně" vymyslel Zeman a bude se třást, aby se na nějaké kandidátce ANO dostal alespoň na poslední volitelné místo?

Filip Outrata končí ničím neodůvodněnou a nepodloženou nadějí, že snad sociální demokracie začne hrát důstojnější roli než současné lpění na vládních křeslech výměnou za neparlamentní budoucnost. To Aleš Morbicer popsal situaci výstižněji a přesněji. Kdyby se aspoň trochu odvážněji ozývali u věcí, které nejdou za nimi, ale za Babišem a ANO (Bečva, ČT, chaotické jednání Babiše a Blatného). Nevím, co by se muselo stát, aby se tato strana, kterou jsem volíval, probudila a poskytla důvod k volbě!

a ne Merkelová. Proto se s nimi musí vypořádat Maďaři a Poláci. Kdyby byla Merkelová nekompromisní, křičeli by o diktátu Bruselu a Berlína, takže to myslím vyřešila docela dobře. Když už nebudou mít Trumpa za zády, tak si už taky nebudou tolik vyskakovat a jednou jim s jejich vládci dojde trpělivost tak, jako u nás s Babišem.

To otevření velkých a zavření malých obchodů s dobře popsaným paradoxem nejlépe ukazuje pokrytectví a asociální politiku ANO, ČSSD a KSČM - takže pokud v příštích volbách propadnou, budou opravdu poprávu potrestány.

Mluví se o čtvrtém Petru Bendovi, ale ne o třetím Petru Jakubcovi, který byl pravou rukou odsouzeného Pavla Koudy a platil si "cestovatele vládním speciálem" Kohouta, který sám poté, co se k němu Jakubec nehlásil, sám řekl novinářům, že ho Jakubec platil za špinavou práci, např. aby rozdmýchával protirómské nepokoje ve Varnsdorfu, aby mohl svrhnout tamní vedení města nebo ho nechal pověsit mrtvou kočku na kliku bývalé ředitelky gymnázia v Litoměřicích, aby to mohl hodit na rodiče protestující proti vyhazování nejlepších učitelů na litoměřickém gymnáziu, apod. Kolega ze sdružení "Stop tunelům" vždy říkal, že Ústecký kraj je místem, kde se vyzkoušejí nové korupční experimenty, které se následně aplikují celostátně. Takže nyní se Ústecký kraj stane místem, kde sociální demokracie spáchá harakiri v přímém přenosu. Babiš bude mít radost a Hamáčka za jeho politiku jistě pochválí, možná mu přidá nějakou další dobře placenou funkci nebo ministerstvo.