Profil čtenáře:
Marek Suchomel

MS
Profese: IT

"Zelené vrátí k politické relevanci jedině smělý, přitom kompetentní, na faktech založený, radikalismus."

Mám tomu rozumět tak, že Zelení neuspěli proto, že jsou pro české voliče málo radikální, málo smělí, málo založení na faktech a málo kompetentní?

Prosím nemažte tento komentář a diskutujte.

"Zelení nejprve chtěli na kandidátky Pirátů a STAN, pak ale nepochopitelně zazmatkovali, když jednali o koalici s vládní ČSSD. " Buďme prosím fér. Piráti je odmítli, to je chybějící a podstatná informace. S ČSSD jednali jen dokud byla otevřena teoretická šance, že v ní převáží liberální křídlo Petříčka a spol.

Autor věří (nemá pochyb), že pan Rakušan chce ukončit uhlí včera i když ten sám říká pravý opak. Podobně věří Bartošovi, že kontroverzní věci které říká si vlastně nemyslí. Dosud jsem pozoroval, že to jen obdivovatelé extremistů jako SPD věří, že ten jejich politik je ve skutečnosti lepší než fakticky vyplývá z jeho řeči.

Já osobně doporučuji volit Zelené, věří tomu co říkají a jsou důvěryhodní.

Zelení jako celek o spolupráci s Piráty jednoznačně stáli, Piráti naopak jako celek Zelené jednoznačně odmítli. Nechápu proč autor vyvažuje Pirátské odmítnutí prohlášením "někteří Zelení už Piráty odmítají s tím, že nejsou dost levicoví." Jaké "některé Zelené" má autor na mysli? Nějakého jednoho-dva z tisíce členů? To má nějakou váhu stojící za zmínku?