0/350 000 Kč Podpořte nás trvalým příkazem na cestě k finanční stabilitě ♥︎ Daruji
×

Profil čtenáře:
Marek Suchomel

MS
Profese: IT

Ke větě "že Božena se kromě do těch Ďarmot za hranice Čech nepodívala, nebyla ani v rodné Vídni." je potřeba dodat upřesnění, že byla v Brně, Vídni i v Budapešti a cestovala po velké části Slovenska.

Mám pochopení pro rozčarování z vnitrostranických debat a třenic a vážím si všeho co Matěj v zelené politice udělal. Rozumím také tomu, že radši hledá radikálnější spojence, než by se nadále vysiloval přesvědčováním nedostatečně radikálních lidí mezi zelenými. Sdílím touhu po snaze o radikálnější změnu systému a jsem přitom zelený. Kdo jiný než zelení mají dlouhodobě a uvěřitelně v programu narušení diktátu mocenských, finančních, majetkových a intelektuálních elit? Pokud se vynoří nestranická hnutí bojující radikálně proti systému a za spravedlnost, kdo jiný než zelení se za ně na demokratickém poli postaví? Zatím je problém ten, že těch radikálních bojovníků proti systému je jako šafránu, a je jedno zda jsou momentálně v zelených nebo mimo zelené. Nevidím důvod vymezovat se vůči zeleným.

Souhlasím, že paní Jochovou není vhodné odsuzovat ani upírat rodičům právo vychovávat děti dle svého svědomí. Ale to přece článek nedělá. Jen názory paní Jochové veřejně podrobuje kritickému rozboru aby se druzí rodiče mohli lépe svobodně rozhodnout jak se postaví k výchově dětí.
Voliči chtějí po Vás jediné: sedněte si znovu ke stolu a domluvte se.Zelení, klíčoví, piráti....potlačte rozdíly a rozpory a máte (máme) šanci. Nikdy není pozdě.