Profil čtenáře:
Pavel Kolařík

PK
Profese: informatik

geopolitologa Petera Zeihana, který stále upozorňuje na katastrofální demografickou situaci Ruska. Ta je totiž nejhorší v pásmu 15 - 30 letých.

A právě mezi 20-30 letými se Putin rozhodl udělat další zásah sekerou.

Rusko nezadržitelně směřuje k vyhubení a vymření.

https://www.youtube.com/watch?v=pt6sfPf1Z_Q

Iryna Hovoruchová (22.09.2022):

…Včera jsem si přečetla příspěvek jedné Moskvanky. Je znepokojená a sklíčená. Ukazuje se, že iluzorní a zcela nevnímaná válka začala drze klepat na dveře, což je dost nepříjemné. Jedna věc je, když bojují negramotní Burjati a vybíjejí chocholy, ale když se před očima manžela začne míhat povolávací rozkaz, to je jiná. Procházím její profil. Je v něm spousta věcí. Recepty na palačinky, pole květin, úvahy o manželské věrnosti. Jak na rekonstrukci kuchyně, vaginální cvičení, tipy pro výletníky. Ušaté kočky, léčivé sedmikrásky... Nakonec jí začalo docházet, že už půl roku probíhá válka.

Nejdřív jsme jako posedlí apelovali na ruské matky. Používali jsme různá slova a fráze,ale poselství bylo stejné:"Zastavte násilí." Bože, co všechno mi odepisovali.

Radili mi, abych si změnila vibrace, protože ty stávající jsou příliš malé. Doporučovali mi, abych myslela na hezké věci a upravila své informační pole. Posílali meditace pro harmonizaci těla a duše a navrhovali vyrábět papírové vlaštovky. Psát na ně: "Jsem pro mír" a vypouštět je k nebi.

Jednou jsme vedli dlouhou diskusi s jednou kamarádkou z Petrohradu. Vinila ze všeho politiky a volala po dohodě. O čem? O nutnosti vzdát se území? Vzdát se Chersonu, Mariupolu, Krymu? Dáma se vyhýbala přímé odpovědi a filozofovala o jakési jednotě.

O tom, že všichni lidé jsou bratři a další bla bla bla. Nakonec jsem to nevydržela: "Tak jo. Je to dobrý nápad. Pojďme se dohodnout. Dáš mi svůj byt na Něvské. Tobě se líbí náš Krym a mně se líbí tvůj byt s výhledem na Ermitáž."

Žena se odpojila s tím, že je zaneprázdněná.

Na začátku války můj manžel psal dopisy bývalým obchodním partnerům. Vyprávěl jim o Hostomelu, Irpinu a Černihovu. Dostával lhostejné odpovědi: "O politiku se nezajímáme." Tak, moji milí, teď jste v jejím epicentru.

Ráno jsem dostala soukromou zprávu: „Je bolestné, že ve vašich textech jsou všichni Rusové nepřátelé. Mimochodem, vojáci (vaši i naši) plní rozkazy, je to jejich profese.“ Co na to říct? Je to skvělá profese - loupit, mučit, znásilňovat. Víte aspoň, jak to vypadalo v Boroďance? Dům v samém centru (mám adresu a svědectví očitých svědků) byl rozstřílen tankem. Žena se podívala z okna a ukázala své dítě. Ukázala,že nemá zbraň a v rukou drží to nejcennější. A víte,co udělal váš voják? Obratně zamířil a vystřelil přesně do toho prosícího okna. A teď mě ještě jednou přesvědčte, že mám milovat Rusy, kteří vydávají a plní takové rozkazy.

V zemi agresora zavládl zmatek. Po 6 měsících konečně přichází strach. Dříve bylo jedno, že si stařec v irpiňském sklepě ze strachu podřezal žíly. Nezáleželo na tom, že se moje neteř děsí ruské rakety, která jí může "uříznout nožičky".

Byla vám fuk žena vyšívající u okna (opět mám k dispozici jméno a příjmení oběti). Utrhlo jí to nohu. To všechno bylo daleko, a vy jste byli obyčejní, servilní, mimo politiku...

Nyní válka ohrožuje životy Petrohraďanů a Moskvanů.

Dámy a pánové, myslím, že je čas usednout k meditaci. A hlavně nezapomeňte vypustit k obloze papírové vlaštovky se srdceryvným nápisem "Jsme pro mír".

Jinak si všimněme, že náš kremlobot přiznal, že Rusové střílejí z centra Doněcka, a berou si civilní obyvatele za živé štíty.

Stejně jako si berou za štít jadernou elektrárnu.

Ultimativní pokyn pro ruské šváby: Když už opravdu nevíš kudy kam, když jsi argumentačně naprosto vyřízený, když jsi dostal šach mat, předstírej "pobavení".

To nevadí, za chvíli si budeš zase hrát na seriozního diskutéra.

A jinak:

Náš kremlobot Václavů klade svoji "otázku" poté, co i zde na DR byla zevrubně diskutována příslušná kontroverzní zpráva Amnesty International o bojových akcích ukrajinských jednotek, a spousta lidí už se tady k tomu vyjádřila - což samozřejmě dobře ví.

Zatímco také dobře ví, že Rusové páchají válečné zločiny, protože chtějí páchat zločiny. Jejich zločiny jsou samoúčelnými zločiny pro zločiny.

Myslíte si, že po tomto polopatickém vysvětlení se stáhne, hluboce se zastydí, a už o něm neuslyšíme?

Ne, nestáhne se, a dále nás bude zásobovat svými "zajímavými", "objektivními", a "nestrannými" komentáři.

On se totiž nemůže stáhnout, ani kdyby chtěl. On tady "plní úkol". Stejně jako jeho předchůdci Kuchejda a Kalous.