0/350 000 Kč Podpořte nás trvalým příkazem na cestě k finanční stabilitě ♥︎ Daruji
×

Profil čtenáře:
Pavel Kolařík

PK
Profese: informatik

Osobně se domnívám, že toto je seriozní server, dbalý zákonů ČR a též své pověsti, a že "diskutující", kteří používají nacistické pozdravy, by zde neměli mít co dělat.

Mám na mysli Pavla Krupičku, a jeho dnešní "diskusní příspěvek" zde bezprostředně přede mnou.

V Německu vládne “pravice” stále, Krupičko. A bude vládnout i nadále.

Česká televize by měla z aktuálního důvodu zařadit film “Ztratili jsme Stalina”.

měl by vzít vážně toto (nalezeno na sociálních sítích)

“… mám radost z jakéhokoliv dobrého výsledku kterékoliv demokratické a civilizované strany. A v tomhle kontextu bych přál zejména Pirátům, aby dokázali zjistit, co je stálo tolik ztracených mandátů a zařídili se podle toho. Dovolím si malou nápovědu: bylo tu hodně voličů, kteří říkali v menších obměnách následující:

"Mně jsou Piráti sympatičtí, ale z mnoha jejich členů padají tak nehorázné hovadiny, že se bojím, co z nich vypadne, když budou moc silní, proto radši budu kroužkovat STAN, jako pojistku".

Piráti by se proto podle mě měli zamyslet nad tím, jaký budou mít charakter, a měli by si umět pohlídat stranickou linii, aby nepůsobili tak chaoticky a dezorganizovaně. A rozhodně by měli podpořit Ivana Bartoše, protože to, co se stalo,se nestalo kvůli němu a lidem kolem něj, ale kvůli neuhlídaným chaotům, kteří, jak to tak vypadá, patří mezi ty, co teď na Ivana Bartoše útočí nejvíce.”

Sv. Václav, sv. Anežka, sv. Ludmila, sv. Vojtěch, sv. Jan z Nepomuku, sv. Jan Sarkander, všichni svatí a patroni země české při nás stáli, Maria, matka Boží za nás orodovala v této chvíli, kdy opravdu šlo o všechno.

I vztyčil Hospodin svou mocnou pravici, zasel zmatek a chaos do řad nepřátel, dopřál svému lidu vítězství, a dal mu znovu naději na lepší příští.

Chvalme Hospodina, děkujme Pánu, neboť jeho činy jsou veliké a mocné.