Profil čtenáře:
Honza Macháček

Profese: chemik
E-mail: Hloupy.Honza@centrum.cz

Kdyby snad ještě někoho zajímaly moje staré fotky, stále je mám vystavené na svém domácím webserveru, jen jsem si koupil doménu buchtojed.cz, takže má fotogalerie z jedné z prvních akcí ProAltu má teď adresu https://buchtojed.cz/galerie/Drab2010/

V době, kdy programem vládní většiny je naprostá destrukce státu, zničení všech veřejných služeb, výprodej posledních zbytků státního majetku a naprosté zbídačení chudší nejméně poloviny populace, jsou obstrukce to nejlepší, co se může v parlamentu stát.

Tragedie toho, jakou máme parlamentní opozici, spočívá až v tom, že tohle nám bude vládnout po příštích volbách (protože mimoparlamentní opozice, ve které by se snad našly lepší strany, není vidět, nikam do televize ji nezvou a nikdo ji volit nebude). O nějakou kultivovanou věcnou debatu především nemá zájem vládnoucí parlamentní většina, která jednoduše prohlasovává výmysly odporující dostupným datům a odborným analýzám a na žádnou kritiku nedbá. Změny jednacího řádu, které by omezily obstrukce, by jen posílily tyranii parlamentní většiny a umožnily jí škodit rychleji a ve větším rozsahu.

Kde vidí Jiří Pehe jaké přeplacené zaměstnance? Nějaká firma snad přeplácí jeho osobně?