reklama
Trvalé příspěvky
Jednorázové - květen
0/400 000 Kč Podpořte nás na cestě k finanční stabilitě. ♥ Daruji

Profil čtenáře:
Roman Sikora

RS
Profese:
GI se velmi mýlí. Český boj s korupcí nemá vůbec žádné chyby. Chyby může mít totiž jen něco, co existuje.
Zdá se tedy, že jde o první zdokumentovaný případ lípoterorismu, jemuž média zatím nevěnovala dostatečnou pozornost, což se doufám brzy změní. Za podobný nepřátelský akt by si lípa teroristka navíc zasloužila zbavení práva být národním stromem. Navrhuji tedy přenesení tohoto privilegia na nějaký jiný, méně teroristický strom, nejlépe umělý, který žádné nevyžádané teroristické imise produkovat nebude.
dobře vycvičené záchranné sbory, když se ti, kteří jadernému průmyslu šéfují a bohatnou na něm mohou s postižených lokalit za nahromaděné zisky bez problémů přestěhovat na jiný konec světa a odtamtud jaderné elektrárny řídit, případně likvidovat následky jejich havárií a posílat na smrt "dobrovolníky" z řad zaměstnanců. Předpokládám, že ten záchranný padesátičlenný tým lidí na odpis ve Fukušimě není složen ze členů správní rady a vrcholného managementu firmy Tepco. Což mi trochu přijde jako škoda.
akční hrdinové ve skutečnosti neexistují.
I když může být pan Tožička přece jen trochu předpojatý. Když neexistují v Japonsku, proč by nemohli existovat třeba v Česku? Když ne v Tepcu, proč ne v ČEZu? Vždyť Roman své miliardové prémie za něco, kromě zdražování elektřiny a neúspěšné expanze do zahraničí, určitě brát musí. Připravenost na katastrofy je v nich určitě také předběžně ohodnocena.
Nenapadá mě ovšem, jak to předběžně ověřit. Musíme si holt asi počkat na problémy v Dukovanech nebo v Temelínu. Pak dostaneme odpověď. Jak je to s akčními hrdiny u nás.
V Česku jsou pravicoví nejen liberálové, ale i zelení, rockeři, piráti, umělci, intelektuálové a řekl bych, že dokonce i pankáči. Jsme vážně divná země.