Profil čtenáře:
Jakub Grombíř

JG
Profese:
Inu, až tady vznikne politická strana, která uzná božskou neomylnost pana Hoška a vyhlásí každý jeho nápad za základní část ústavy, pak ji budu možná také volit. Ale silně pochybuji, že něco takového za mého života nastane.
Proč DONEZ: Protože je to stomilionová zakázka pro Českou poštu, placená (je to neskutečně drzé a sprosté, ale je to tak) z Evropského fondu zaměstnanosti. A ministr Drábek jistě nezůstane škodný: navzdory svému savonarolovskému kukuči on zjevně patří k těm, kterým "nic cizího není cizí": http://www.revuepolitika.cz/clanky/1612/jak-pustit-statu-zilou
A vy byste chtěli tyto zločince dojímat ústavou?
No já se považuju tradičně za středového voliče, ale letos budu volit komunisty, protože u ČSSD člověk nikdy neví, jak velkou koalici zas bude ochotná spytlíkovat.
Tohle se mělo dnes číst na Václaváku! Sice by bylo potřeba víc sanitek, ale zas ten zbytek by se možná k něčemu odhodlal. Ale vážně - klobouk dolů před odbory. Věcné, noblesní, státotvorné. Nejlepší byl ten slovenský odborář, nejhorší (bohužel, ale očekávaně) študent. Vážně jsem první z tohoto webu, kdo na stotisíc lidí na náměstí reaguje?
To o Brontosaurovi jsem nevěděl (ale moc se nedivím, slyšel jsem, že toto hnutí bylo dost profízlováno), ovšem jiné ekologické organizace byly tehdy aktivní dost. Měl jsem každopádně na mysli šedou zónu obecně; ta se vždycky pohne teprve tehdy, když vidí, že to má smysl. A současná opozice svou hašteřivostí a sektářstvím dost lidí odpuzuje. Proto je mi milejší ProAlt, který aspoň něco dělá, byť by to byl mírný pokrok v mezích zákona, než ti, co pořád vysvětlují, proč nic nemá smysl...