0/350 000 Kč Podpořte nás trvalým příkazem na cestě k finanční stabilitě ♥︎ Daruji
×

Profil čtenáře:
Jiří Vyleťal

JV
Profese:
E-mail: vyletal@vyletal.cz

Pane Kolaříku,

Vy jste se dosud nezmohl na více než pár řádek jedovatých štěků, jimiž při každé příležitosti napadáte mne. Ty Vaše štěky jsou prolhané. Vše, co mi předhazujete je buď lež anebo překroucení toho, co jsem napsal.

Nikdy jste nenapsal na DR jediný článek, do jediné diskuse jste nepřispěl nějakou polemikou, vždy jste prostě jen nadával. Nic více.

Kdyby DR dbala na etiku diskusí, dávno byste tu neměl co dělat. Kdysi, už je to dávno, tu jeden takový diskutující, který tehdy ještě nedosahoval Vaší úrovně, tu byl a redakce jej po několika výstupech vyloučila. Dnes už se to nestane, protože všeobecná demoralizace zase o kus pokročila.

Takže budete nejspíše i nadále mít možnost ničit diskuse a kazit svět alespoň tímto virtuálním způsobem. Věčně to ale trvat nebude.

Jiří Vyleťal

Ale, ale, pane Kolaříku. Článek "Fenomen Zeman", kde je zmíněn pan Drahoš, vyšel jenom u pana Poláčka. A pouze na E-republika vyšel článek "Protesty proti Babišovi jako další z absurdit českých poměrů", z jehož obsahu zřejmě soudíte, že já někoho urážím. Pokud některý z článků vyšel ještě někdy jinde (a klidně bez mého vědomí), je to úplně jedno, protože já nemám co tajit.

Každý si to může přečíst a jistě si to i leckdo přečetl. Takže není a z mé strany nikdy nebylo co skrývat.

Vážená paní Zemanová,

a Vy jste tedy v tom článku "Fenomén Zeman" tu urážku pana Drahoše, o níž máte za to, že ji pan Kolařík může dokázat, našla? Prosím, odpovězte.

Pro objasnění dodávám, že nikdy jinde jsem o panu Drahošovi nepsal.

Jiří Vyleťal

Vážená paní Zemanová,

já se domnívám, že není vždy na prvním místě důkaz o něčem co se stalo, ale velmi často je na tom prvním místě to, jak se zachováme po tom, co se to stalo.

Důkazy o mě a o tom co jsem kdy napsal a kdo já jsem, to je téma hodně podivné a v diskusi týkající se posuzování společenských jevů nemá – až na výjimky – co dělat.

Ale když už jste toto téma otevřela, pak slyšte co o těchto „důkazech“ soudí „obviněný“.

Ano, volil jsem Miloše Zemana. A to má být důvodem pro mé odsouzení a důkazem, že jsem hodný věčného zatracení? Víte co je největší ubohostí povolebních kritiků? Dát lidem možnost si zvolit a když tito lidé nezvolí tak, jak by dotyční kritici chtěli, je odsuzovat a častovat nadávkami. Existuje ještě jedna ubohost povolebních kritiků. Činit voliče odpovědné za vše, co ten, jehož volili, po volbách řekne či udělá. Což je dvakrát ubohé proto, že každá volba tohoto druhu je vždy jen volbou mezi špatným a ještě horším, přičemž dopředu nikdo neví co je co. (Vy snad tady vidíte nějaký prostor pro důkazy proti mé osobě?)

Ano, napsal jsem také článek o Miloši Zemanovi s názvem „Fenomén Zeman“. Nabídl jsem ho tehdy DR, ale ten jej nechtěl. Pan Poláček (náš někdejší častý diskutující) mi nabídl, že jej umístí na svůj web, což také udělal. (Web pana Poláčka je tedy, jak soustavně tvrdí pan Kolařík, proruský? O tom, že web pana Poláčka je proruský existují nějaké důkazy, paní Zemanová?) V tom článku „Fenomén Zeman“, který se vztahoval k chystajícím se posledním prezidentským volbám, jsem také psal o kandidatuře pana Drahoše. Urážlivého tam ovšem není nic. Něco takového by mne ani nenapadlo. Ten článek Vám rád pošlu (na žádném webu už asi není), když mi sdělíte Vaši adresu, abyste mohla posoudit důkazy o tom, že pana Drahoše urážím. Zde je má adresa: jvyletal@post.cz

V diskusích na DR jsem často argumentoval myšlenkami, které patří do křesťanství. Ano, já jsem křesťan a jsem aktivním věřícím. Dodávám, že v Katolické církvi. A protože jsem takto argumentoval, pan Kolařík mne nazval „svatouškem“. A tímto přízviskem mne pan Kolařík ve svých příspěvcích už několik let

častuje. Pro to, že já jsem nezpochybnitelným „svatouškem“, existují rovněž důkazy?

Víte, paní Zemanová, mne vůbec nevadí, co o mne pan Kolařík píše. Pan Poláček mi jednou poradil – neboť i jeho pan Kolařík soustavně urážel – abych mu neodpovídal. Poradil mi dobře a já neodpovídám. Kdybych ale zásadu neodpovídání měl jednou porušit, odpověděl bych panu Kolaříkovi, aby toho nechal. Ne kvůli mně, ale kvůli sobě. Neboť to, co trvale píše o mně, mluví především o něm samotném. A myslím si, že náš svět bude přeci jenom o kapku lepší, když si o komkoliv z nás budeme myslet spíš to lepší, než to horší.

Jiří Vyleťal

Veliký pardon. Omlouvám se moc a moc paní Zemančíkové. Myslel jsem, že ona napsala ten příspěvek o "důkazech". Spletl jsem si ji s paní Zemanovou. Takže můj poslední příspěvek je věnován paní Zemanové.