reklama
Trvalé příspěvky
Jednorázové - květen
0/400 000 Kč Podpořte nás na cestě k finanční stabilitě. ♥ Daruji

Profil čtenáře:
Ivan Václavů

IV
Profese:

Šéfredaktor serveru Voxpot Vojtěch Boháč, který má info přímo z jeho pobytu na Ukrajině, vám, pane Poláčku, ohledně disponibilní "živé síly" AFU víceméně dává za pravdu:

"Už teď jsme se doslýchali, že ty ztráty jsou doopravdy zásadní a už nějakým způsobem omezují bojeschopnost té ukrajinské armády..." (15:17)

https://tv.blesk.cz/video/7651750/ukrajina-na-vlastni-kuzi-uprchlikem-nechce-byt-nikdo-rika-reporter-bohac-a-popisuje-des-i-nadeji.html

P.s.

Ale odpovědnost padá na DR, že mu takové defektní názory zveřejní...

"... a za druhé by prý měly Spojené státy Rusku naznačit, že by v případě nutnosti samy byly připraveny použít preventivní jaderný úder!

Je skutečně neuvěřitelné, jak natolik zkušený politolog jako Jiří Pehe může veřejně vyslovit natolik iracionální požadavek."

Díky, pane Poláčku! Já už jsem byl v pokušení napsat, že Pehe je idiot, ale vy jste to vyjádřil za mě (a nutno uznat, že mnohem kulantněji). (-:

Dobrá, pane Nusharte, asi trochu rozumím, jak to myslíte. Já na to mám poněkud jiný názor, ale to tady asi není podstatné. Jde tu asi především o to, jakou známku + - by si zmíněné hnutí za svou činnost zasloužilo. Já jsem si o něm zatím přečetl dva články a viděl pár jeho plakátů a nemám z toho dobrý dojem. Manipulativnost, možná až citové vydírání... V dané chvíli se mi nechce tomu věnovat více pozornosti...

Tak tady jsem se trefil trochu vedle, ale bohužel s tím nemůžu nic dělat... (-: