reklama

Profil čtenáře:
Ivan Václavů

IV
Profese:

Martin Profant?

"Ale Rusko má zásadní převahu v klasickém dělostřelectvu a pokud ukrajinský velitel plýtval nedostatkovou municí do německých houfnic, o ještě vzácnějších amerických raketových systémech nemluvě, na takticky bezvýznamné civilní cíle, pak by to prakticky byla vlastizrada."

Pane Profante,

chcete tím naznačit, že Doněck, včetně centra, tržnice a pod. podle vás nebyl a není ze strany ukrajinské armády ostřelován? Vypadá to tak, ale nerad bych se v této věci mýlil...

"Jinak si všimněme, že náš kremlobot přiznal, že Rusové střílejí z centra Doněcka, a berou si civilní obyvatele za živé štíty."

Ne, pane Kolaříku. Tohle je váš originální příspěvek do diskuse. Chtít po vás ale nějaké zdroje by asi bylo marné...

Pane Kolaříku,

navzdory vší kritice, kterou jsem vám až doposud adresoval, se vám musím přiznat, že vaše "komické vložky" v diskusích, kdybyste s nimi přestal, by mi nakonec asi trochu chyběly... :)

Pane Poláčku,

ještě k té kontroverzi ohledně rozšiřování NATO... Vy se zřejmě orientujete především podle dikce sdělení dotyčných autorů či subjektů, mě zase spíš zajímají fakta, přičemž docházíme k protikladným závěrům... Můj návrh na ukončení této diskuse tedy zní: Shodněme se, že se v této věci neshodneme.

Pokud mi pane Poláčku vytýkáte selektivní přístup (mám tkove déjà vu, že to není poprvé), tak bych vám chtěl říct, že to považuji za naprosto neopodstatněné (poněkud eufemisticky řečeno).

Prosím, zkuste si znovu přečíst mé sdělení:

"Rusko zřejmě na Ukrajině páchá válečné zločiny. A systematické nebo přinejmenším časté ostřelování (mj.) centra Doněcka z ukrajinské strany, také s mnoha civilními oběťmi byste zařadil do jaké kategorie?"

Kde tady vidíte nějakou selektivnost...? Chtít po vás, abyste se vzchopil a zkusil za pana Profanta odpovědět na tuto jednoduchou otázku přímo, bez "cimrmanovských úkroků stranou" , by asi bylo příliš...