Profil čtenáře:
Ivan Václavů

IV
Profese:

Doporučuji konfrontovat s Weeb Union nebo Military Summary na YouTube. Sami pak můžete posoudit, kdo asi je tu více mimo realitu...

"I would freeze the current lines of control. I would further make a hard commitment that NATO will not admit Ukraine to NATO. That's enough to get Putin to do the deal. But I will require something even greater in return," the 38-year-old multimillionaire biotech entrepreneur said.

Vivek Ramaswamy podle indického denníku The Economic Times *) poskytl rozhovor pro Fox News, ve kterém se vyjádřil ohledně svých představ o správné politice USA vůči Rusku. Zde je tedy pro zajímavost několik údajných citací z tohoto rozhovoru:

“Abychom se vypořádali s rostoucí výzvou, kterou představuje Čína, je důležité nenechat Rusko spadnout Pekingu do klína”, řekl Ramaswamy a dále doplnil, že pokud bude zvolen, dosáhne tohoto cíle nabídkou „dohody“ s Moskvou.

Dále sdělil, že jako americký prezident nabídne zmrazení současných bojových linií mezi Ukrajinou a Ruskem, a příjme pevný závazek, že NATO nepříjme Ukrajinu za člena a zruší sankce. Jak dále prohlásil, Rusko by na oplátku muselo vystoupit z vojenské aliance s Čínou.

"Velmi jasná vize. Uzavřel bych dohodu, na kterou by Putin přistoupil, ale která ve skutečnosti prosazuje americké zájmy tak, aby Spojené státy vyhrály. Tady máte, co bych udělal," odpověděl Ramaswamy na otázku, jak by zastavil válku na Ukrajině.

Indicko-americký prezidentský kandidát uvedl, že důvodem, proč je Čína dnes cennější, je to, že USA neprávem (wrongfully) odřízly Rusko od Západu bombardováním (by bombing) plynovodu Nord Stream jedna a dva a také sankcemi proti Rusku.

https://economictimes.indiatimes.com/news/international/world-news/vivek-ramaswamy-says-russia-needs-to-pull-out-of-its-military-alliance-with-china-to-counter-beijing/articleshow/103265566.cms

Pavel Kolařík, informatik 30. srpna 2023 v 8.44

"Znovu si jenom zopakujme, že tvrzení, že na rozdíl od Profantova tvrzení na KTF v plném rozsahu platí "pravidla zavedená zákoníkem práce a zvláště ta, která jsou zavedena pro vysokou školu jako jakožto samosprávnou osobu".

K tomu přistupuje status KTF, který po schválení Akademickým senátem UK, je součástí právního rámce KTF jakožto součásti UK."

Co tou první větou asi chtěl básník říci...?