Profil čtenáře:
Magdalena Šipka

Profese:
E-mail: magdalena.sipkova@gmail.com
Pane Nusharte,

děkuji za Vaši soustavnou a usilovnou kritiku. Děkuji za její přijatelnou formu.

Jen mi nyní uniká úhel, ze kterého "mě" kritizujete. V podstatě jsem byla součástní kolektivu Alt*pride, který právě vůz Exxonmobilu blokoval. Alt*pride se snažil tematizovat otázku queerbezdomovectví nebo podobné sociální otázky. Takže tak nějak nechápu teď vaše východisko - je to kritika na přílišné napojení na kapitál? Je to kritika queer aktivismu zpodstaty?
Myslím, že to začalo neporozuměním na Vaší straně. totiž, že jako evagelička vnímám papeže primárně jako mocenskou figuru ne jako bratra křesťana. Myslím, že by bylo lepší se místo mistrování omluvit, nepoužil jste taky úplně jemná slova.
Byla bych vážně nerada, kdybyste si myslel, že Vás pro cokoli výše napsaného odsuzuji. Myslím, že to z článku nevyplývá.
Dobrý večer,

Pane Nusharte děkuji za Vaši odpověď, budu nad ní přemýšlet. Myslím, že genderový přístup spíše než jasná ideologie, nová "oblast" k prozkoumání...

Pane Poláčku, na argumenty, které vznášíte nemohu v intelektuální debatě reagovat. Abych vyvrátila Vaše pochybnosti, musela bych se s Vámi patrně osobně setkat.

Pane Macháčku, Vaše příspěvky jsou obohacující, děkuji a přeji mnoho úspěchů ať s lavičkou nebo bez lavičky.

S pozdravem,
Magdaléna Šipka
Chápu Vás. Samozřejmě, že můj druh psaní nemusí každému sednout, vlastně jsem ho tak ani nikdy nezamýšlela. Jen myslím, že Vám vadí spíš můj způsob vyjadřování než feminismus. Já třeba nerozumím některým levičákům, nerozumím některým teologům...a stejně mi to nebrání v tom třeba uznat jejich možnost se vyjadřovat a už vůbec tím neshazuji celou levici nebo teologii. Což tedy asi ani Vy neděláte. Na to, že Vám to nesedí asi není co říct.