Profil čtenáře:
Dana Havlenová

Profese: redaktorka
... politické komentáře Lukáše Jelínka, i když často poměrně jasně naznačují jeho politické vímání světa. Ale s tím nemám vážně problém. Naneštěstí - Lukáš Jelínek není odborník ani na televizní tvorbu, ani na filmovou historii, dokonce na vůbec žádné umění. Takže by se vážně, ale opravdu vážně neměl zaměstnávat obhajováním neobhajitelného zvláště ve sféře, keré zjevně ani za mák nerozumí. Je to pro mne zklamání, ale s tím se už nějak vyrovnám. Ony totiž politické komentáře - chtíc nechtíc - nutí pro změnu mne, abych přemýšlela, to o žádném dramatickém díle páně Sedláčka říct nemohu.
... a jak páni "politici" počítají s tím, že voličova paměť sahá k nejbližšímu billboardu. Pokud Chovanec přežije po pravici Sobotky další volební sezonu, nedám za budoucnost této strany zlámanou grešli. Pokud tak vehementně podporují Sobotku (s Chovancem v zádech) jeho vlastní spolustraníci, tak opravdu nechápu, kdo vlastně jsou lidé, kteří dnes tvoří tuto stranu.
nejen svoji politickou kariéru, ale také sociální demokracii jako takovou. Změny, které chystá, nejsou změny, ale drobné kosmetické úpravy. Sociální demokracie zůstává pro mne nadále zcela nevolitelnou partají.
... Táňu Fischerovou volila taky, Karla Schwarzenberga jsem - pro změnu - volit nemohla (ne že by mi nevyhovoval jeho aristokratický knírek, ale kvůli lidem, které tehdy představoval a ten knírek je prostě nemohl schovat), takže jsem nakonec nevolila nikoho. A přesto (nebo možná právě proto, teď fakt nevím) opravdu upřímně děkuju za Váš text.
... této země nemá co pohledávat. Nechápu, kde bere hlasy. Piráti pouze upozornili na chabou etiku toho pána (pokud vím, pan Chovanec v krajských volbách nekadiduje, nebo ano?) a zřejmě si to měli nechat na jindy. Jenže - pyšnit se bakalářským titulem z Plzně z onoho období je samo o sobě střelba mimo terč, jenže to je tady každému tak nějak jedno. Pro mne se diskredituje průběžně a ničí jméno soc. dem. Lidé jeho typu mne přesvědčují, že tato strana nestojí za pozornost. Co se týče případného zneužití hrubek v maturitní písemce - to je snad poněkud jiná káva, tedy pokud není kopírování dvou stran souvislého textu "hrubka". (A on v čase odevzdání té podivné bakalářky určitě nebyl -náctiletý...). Pan Chovanec žádnou etiku nemá, a to ani měsíc po jakýchkoli volbách, jak ostatně dokázal při těch posledních parlamentních.