0/350 000 Kč Podpořte nás trvalým příkazem na cestě k finanční stabilitě ♥︎ Daruji
×

Profil čtenáře:
Jaroslav Martínek

Profese: důchodce - OSVČ
Klaus jen využil poslední příležitosti, aby dokonal to, co svou činností, ať už předsedy ODS, vlády a jako prezident, zapříčinil a nikdy se proti tomu nevymezil - a teď tomu nasadil "zlatou" korunu. Jako prezident nikdy v žádném novoročním projevu proti korupci, klientelizmu, rozkrádání státu pracovníky státního aparátu a politických stran nevystoupil, jeho krédo - neviditelná ruka trhu a neznám špinavé peníze - je obecně známo. Nikdy nevystoupil pro podporu obyčejných a nejchudších občanů, nikdy nevystoupil proti lichvě a zločinným praktikám soukromých exekutorů. Konečně, že už skončí. Jenže už směřuje do zámku, který pro něj připravil miliardář P.Kellner - asi z velké vděčnosti. Svůj k svému. AŤ SE TAM ZAVŘE A UŽ SE VE VEŘEJNÉM ŽIVOTĚ NEUKAZUJE. Nadělal ČR ostudy víc než dost.
je určitě soukromým exekutorem, který se tím tržně živí. To tržně znamená, že to musí především vynášet, že, a hodně. Jinak k článku p. Zaorálka - nedivte se, že p. Blažek je tak zásadně proti, jeho žena je exekutorka. Kmotr Langr se vrhl na advokacii a asi jeho největší náplní jsou exekuce. Voliči ho vyškrtali, tak si sehnal výnosné povolání.
na přijetí zákona zveřejním na serveru a bude adresován paní Němcové. Asi tak za hoidinu toi tam bude zveřejněno. Díky za souhlas.
Vážený pane, Váš návrh na zákon o zásluhách V.Klause je takový skvost, který není vhodný k zapadnutí. Pokud s tím budete souhlasit, navrhl bych pí. Miroslavě Němcové, předsedkyni PSP ČR, aby Váš návrh zařadila na nejbližší schůzi PS, aby mohl být sněmovnou do 7.3.2013 vyhlášen, vytesán do kamene a umístěn poblíž Matyášovi brány na Hradě českých králů. Pokud si nebudete přát uvést Vaše autorství, vezmu ho na sebe bez jakýchkoliv nároků a se všemi možnými trestními důsledky a místopřísežně zde veřejně prohlašuji, že vždy, pokud si to budete přát, dosvědčím, že autorem jste právě Vy -pro případné uvedení v učebnicích dějepisu ČR 21. století pro základní školy v vbudoucnosti. Důkaz Vašeho autorství je ostatně zde v diskusi pod tímto článkem. Děkuji za kaskavou odpověď.