0/350 000 Kč Podpořte nás trvalým příkazem na cestě k finanční stabilitě ♥︎ Daruji
×

Profil čtenáře:
Martin Profant

MP
Profese:
E-mail: martin.profant@seznam.cz

Když to zkusíte s Mým bojem od Adolfa Hitlera, najdete tam možná o národním socialismu (tedy v modernějším podání o socialismu bez liberalismu) věty, které Vám budou mluvit ještě víc ze srdce.

To je hezké, že čtete.

Já se Vám omlouvám. Byla to ode mne opravdu elitářská arogance. Pro Vás jsme tu opravu chybného textu měl napsat takhle:

... pokud byste chtěl nebo byl schopen diskutovat k věci, [pak byste se musel odvolávat na to, že ono heslo "Na bílých životech nezáleží." hlásali Piráti. Nehlásali, jen jeden]* z nich reagoval na otázku po manželství pro všechny poměrně přesvědčivým tvrzením, že to není politicky průchodné, pokud je poslanecká sněmovna plná bílých páprdů.

* část věty v [ ... ] opravena.

Promiňte, že jsem Vás uvedl v omyl a očekával elitářsky, že víte, co znamenají tři tečky bez závorky na počátku a konci věty.

... pak byste se musel odvolávat na to, že ono heslo "Na bílých životech nezáleží." hlásali Piráti. Nehlásali, jen jeden z nich..

Inu, asi to těm, co to říkali nedalo takovou práci, být chytřejší. Ale on z vola nebude bejk ani když to o něm bude tvrdit velmi chytrý člověk a být profesorkou postkoloniálních studií není rozhodně atest příčetnosti -- a v případě P. Gopal to není ani obrana před tím, co udělá z jejího výroku, vysloveného v kontextu s hesly hulligans na fotbalových tribunách, napřed anglický bulvár a jak si to pak třikrát přefiltrované přebere Nushart.

Mimoto -- pokud byste chtěl nebo byl schopen diskutovat k věci, pak byste se musel odvolávat na to, že ono hlásali heslo "Na bílých životech nezáleží." Jen jeden z nich reagoval na otázku po manželství pro všechny poměrně přesvědčivým tvrzením, že to není politicky průchodné, pokud je poslanecká sněmovna plná bílých páprdů. Nemluvil o tom, že by ty páprdy chtěl jakkoli omezovat, ostatně on sám je bílý páprda.