Profil čtenáře:
Miroslav Novák

MN
Profese:
Relativně spolehlivé investice do bydlení jsou ale přece vyhražené pro movitější občany. Dá se říci, že to je čtvrtý důchodový pilíř. Zájem o tuto komoditu sice poněkud nafukuje ceny bytů (ke smůle těch, kteří potřebují doopravdy bydlet), ale to je jiná otázka.
každý ví, že média, hlavně ta veřejnoprávní, jsou napěchována "pravdoláskaři", kteří velmi fandí USA a Izraeli. Názor na jejich "práci" dobře popsal dnes ve svém komentáři V. Srnka na jiném místě. Propagandy naší televize si všímá také J. Čulík např. zde: http://blisty.cz/art/74131.html.
Bohužel jsem toto téma na DR nenašel, možná jsem jej přehlédl.
"A my bychom zase museli, už celkem nudně, konstatovat, že koneckonců za to může imperialismus."
Možná zde je obsaženo vysvětlení mlčení našich elit. Zkrátka je to nuda. Škoda, že také není nuda pro ČT do omrzení mluvit o komunistických vraždách před šedesáti lety... (například)
Nějak nechápu, že na tomto internetovém portálu, kde se důkladně diskutují témata kolem ochrany přírody a diskriminace menšin, je úplné ticho o probíhající genocidě v Gaze nebo nárůstu studenoválečnické politiky USA. Na druhé straně, na veřejnoprávní (kterou si tvrdě platíme) ČT24 běží 24 hodin denně proud neuvěřitelné protisocialistické, proamerické a proizraelské propagandy. A zřejmě to nikomu nevadí. Kde jsou spisovatelé, filosofové (čest V. Bělohradskému), profesoři, vědci - zkrátka skutečná elita národa? Nikdo to snad nevnímá? Nebo naše elity vymřely? Podle mého názoru by měla být část poplatků pro ČT přesunuta na podporu nezávislých internetových médií, která jinak vegetují na pokraji existence. A samozřejmě činnost ČT by měla být zcela revidována. Výsledky její manipulace jsou katastrofální.
"Nyní je po dvou volebních obdobích pravice opět v opozici. "
Bohužel je pravice také v koalici...