87 580/350 000 Kč Podpořte nás trvalým příkazem na cestě k finanční stabilitě ♥︎ Daruji
×

Profil čtenáře:
Petr Jedlička

Profese: redaktor DR
E-mail: pjedlicka99@gmail.com

sám Trump se posléze na noční tiskovce přihlásil k výkladu, že chtěl upozornit na přetrvávající problémy s korespondenčním hlasováním, aby se vše včas vyřešilo. Volby prý posouvat nechce. Ale taky dle vlastních slov ne, aby se za tři měsíce zjistilo, že není dost hlasovacích lístků nebo tak něco.

Celkový počet zadržených v souvislosti s aktuálními protesty byl lidskoprávníky z organizace Vjasna odhadnut zatím na 1140 lidí.

Možné to určitě je. Z Afroameričanů za republikány se ucházel o nominaci minule Ben Carson, před tím Herman Cain, oba přitom přechodně dost nastoupali v průzkumech... je jich více. Rasové stereotypy v USA fungují jinak než u nás, na úspěšné, bohaté či znovuzrozené křesťany platí u republikánů jiný metr.

Obchod Trumpa s Kanyem ale můžem myslím vyloučit. Je to taková individualita, že je něco podobného jen těžko představitelné.

Původní verze článku obsahovala formulaci, že Ľubica Laššáková byla jedním z úhlavních nepřátel bratislavské kavárny. Několik čtenářů mi za ni vynadalo s tím, že z Laššákové dělám oběť šikany bratislavských liberálů, kterou ve skutečnosti nebyla, ba právě naopak -- sama příslušné boje rozehrávala. Této skutečnosti jsem si vědom a nemyslel jsem to v příslušném významu. Formulaci jsem proto opravil. Omlouvám se za nepřesnost.