Profil čtenáře:
Eva Stehlíková

ES
Profese:
že se na stránky Referenda vrátí Umění! Díky.
Ano, paní poslankyně je nejspíše sympatická osoba, možná byla i dobrou starostkou, ale to není dostatečná kvalifikace na post ministra kultury. Chápu, že dokud budou schvalovat kandidáty lidé, pro které je kniha stejný produkt jako brýle, bude to stále stejně obtížné. Nicméně teď je právě čas hledat nového kandidáta! Pokus instalovat Ivo Mathého byl asi odsouzen k nezdaru už proto, že s ním nebyla předem uzavřena dohoda, ale ukázalo se, že tudy by cesta vést mohla. Pojďme to zkoušet.
Mimochodem: nezdá se Vám, že i na stránkách Referenda se v diskusích kultuře málo věnujeme?
Ironií je, že afroameričanka Tonya Graves je velký ĆESKÝ patriot. O tom se těm náckům ani nezdá....
Ta dobrá zpráva o novém "adámkovském" projektu samozřejmě potěší, zasloužil by, aby jej viděli nejen posluchači někde v cizině, ale co nejvíc lidí v tuzemsku!
K té špatné zprávě: minulá léta nás vyléčila z idealistické představy, že soukromý majitel je lepší vlastník než stát, protože se na rozdíl od něj o svůj majetek spolehlivě postará...
a začala posílat na konto peníze. Sama nepotřebuju žádné vysvětlování, ale možná by pro ty, co ještě netuší, bylo dobře výzvu opakovat a podávat vysvětlení, jak si toto médium stojí.
Dík za noviny, které každý den otevírám.