0/350 000 Kč Podpořte nás trvalým příkazem na cestě k finanční stabilitě ♥︎ Daruji
×

Profil čtenáře:
Jiří Pallas

JP
Profese: Analytik
Inteligentní autor by si měl stokrát rozmyslet osočovat někoho nejmenovaného z kavárenského čehokoli - nechce li být zařazen do Klausova (Hrad) stádečka. Pavel Klusák není žadný kavárenský remcal, ale hudební kritik a jeho článek zde: http://klusak.blogspot.se/2012/04/iniciativnim-klusem.html?spref=fb skvělým způsobem vysvětluje proč není Tomáš Klus písničkářem. Další z kritiků (kavárenských povalečů) je Jan Burian, ale ten také nestojí za jmenování. Dovolujise připojit svůj kavárenský názor na T. Kluse - připomíná mi produkt bolševického šouprůmyslu Boba Frýdla (nebo to byl Frídl) ...
Pane Šimso, máte pravdu, ale platí to i obecně:
Zveřejňování je jedinou obranou slušných občanů proti mafiánským praktikám vysoce postavených politiků i mocných "podnikatelů". Problém vidím v tom, že je velká část tradičních médií součástí mafiánských praktik ... Proto musíme podporovat nová média, třeba právě DeníkReferendum.
Každý kdo řídil třeba i malé oddělení ví, že je odpovědný za rozpočet. Pokud zmizí polovina rozpočtu do jedné firmy a to na mnohonásobně předraženou zakázku, existují dvě vysvětlení:

1. A. Vondra se podílel na něčem nekalém
2. A. Vondra je neschopný, nechápe co se děje

V obou případech je jasné, že Vondra nepatří do vlády, nemluvě o tom jak ho potrestat za prošustrované prostředky.
Pane Hlávko děkuji za podporu, ale kdo si přečte komentář pana Haška tak si jistě udělá úsudek sám. Ohledně profesora... když se podíváte na internet, tak před nedávnem vyšel článek zde: http://trebicsky.denik.cz/zpravy_region/merklova-by-u-me-pri-zkousce-z-fyziky-20120128.html ... nejen, že se Janouch nechává titulovat profesor, ale i vypráví jak "všichni" ve Švédsku znali profesora Janoucha :-)
Nechápu kde bere pan Hašek zaručené údaje o komunistech v Chartě. Mezi námi prvními signatáři bylo komunistů sotva polovina (já k nim nepatřil) a v později přihlášených drtivá menšina. Význam Charty 77 a m.j. Havlova zásluha bylo právě to, že se proti režimu spojily skupiny s různých směrů.
Poradců ze "západu" bylo bohužel máůo - srovnejte si to třeba s Polskem. Já byl shodou okolností jedním z poradců na vnitru (zadarmo) a viděl jsem slaboučkou úroveň informatiky ve státní správě... Můj text je opravdu "deviantní" - právě proto, že se odchyluje od oslavných článků na Františka Janoucha v tom, že se snažím poodhalit jeho mystifikace. Ostatně chartisté, kterým šlo o mocenské pozice se k nim často dostali ... a nejen chartisté. Spousta těch, kteří naskočili do rozjetého vlaku "revoluce" je tam dodnes - třeba právě Václav Klaus.