reklama
Trvalé příspěvky
Jednorázové - červen
0/400 000 Kč Podpořte nás na cestě k finanční stabilitě. ♥ Daruji

Profil čtenáře:
Jiří Nushart

JN
Profese: maloměšťácký usmiřovač

No ja, pane Profante, toxická maskulinita z toho jejich STANU smrdí na sto honů, přestože ji zakrývají ležérní liberální voňavkou značky DOMESTOS. Kdyby jim tam ale zapózovala třeba krásná Alenka Schillerová, byl by v tom STANU s korupcí určitě konec natotata. A i revoluce by snad přišla – vždyť Alenka na těch fotkách vypadá jako Marianne.

Přeji mnoho úspěchů při hledání dalších křišťálových Standů, pane Kolaříku. Víte, život je příliš krátký...

Pane Kolaříku, Vy mi nerozumíte, já se nezastávám toho padoucha, já se zastávám Hlubučka. Padoucha jsem nikdy nevolil, to jsem dokonce radši jednou nešel ani k volbám... Padoucha nikdy, já třeba například volil poctivé STAN.

Před perzekucí by nás snad mohlo ochránit alespoň to, že náš sňatek je rasově čistý.

„Podobné formě federální ochrany se těší například sexuální praktiky nesloužící k početí, mezirasové sňatky... Mezi pozorovateli se nyní debatuje, kterou z nich budou chtít konzervativci zrušit dál.“

Sexuální praktiky nesloužící k početí jsou, pane Jedličko, u nás doma poměrně časté i bez té federální ochrany. Chystají se to konzervativci (až se plně ujmou vlády) nějak kontrolovat? Bude například ženám po přechodu už konečně ten sex zakázán? Nestouply by tím konzervativcům volební preference?