Profil čtenáře:
Jiří Komárek

JK
Profese: pracující
E-mail: komarek.jiri@gmail.com
Je tato kritika kritiků opravněná? Není to třeba tak, že tito lidé mají svůj světonázor vytvořený (ať už na základě pocitů či poctivého výzkumu) a v době vydání nové hry jsou tyto názory pouze více slyšet (protože jsou o názor požádáni nebo sami mají pocit, že je aktuální čas na to se vyjádřit)?
Tím netvrdím, že vše, co řeknou, musí být pravda.

PS: s tím "zadarmo" bych byl opatrnější.
Zas tak unikátní ten projekt není: již pár let celosvětově funguje projekt wheelmap - http://wheelmap.org/en/map , který je postaven nad OpenStreetMap, svobodné mapě světa, a informace sbírá pomocí crowdsourcingu (kdy každý může snadno přispět v místě, které zná). Případně čistě český projekt Vozejkmap - http://www.vozejkmap.cz/
Rozvolněná? Federalizovaná? Především demokratičtější!
Těžko totiž vyčítat lidem, že chtějí pryč z Evropské unie, ve které jsou rozhodnutí dělána "experty", kteří však nenesou za svá rozhodnutí žádnou politickou zodpovědnost a kde ke vznikajícím smlouvám (TTIP) nemají přístup ani zvolení politikové (o občanech nemluvě)
Díky za zprávu, na výlet do "knížecího" se chystám na přelomu dubna/května. Jak se dá do obory dostat, pouze po zelené? A kde všude je možné se pohybovat, opět jen po vyznačené zelené trase nebo po všech cestách? Rád bych si nafotil přírodní rezervaci Kútky.
Ta zmínka o modelech (příspěvek z 12. února) zní zajímavě. Nešlo by to více rozvést? Teďka nemyslím všeobecný model společnosti či zdůvodnění hierarchií (i když i to by bylo velice zajímavé a rád bych něco takového viděl). Spíše mi jde o ty další příklady (zmiňovaný "seznam"). Kdyžtak na mail...