0/350 000 Kč Podpořte nás trvalým příkazem na cestě k finanční stabilitě ♥︎ Daruji
×

Profil čtenáře:
Petrasek Milan

PM
Profese: penzista

je zaštítěna přesvědčením, že jejich činy jsou v souladu s civilizačním pokrokem daném etikou opřenou o nejsvětější srdce Ježíšovo.

Pokud toto přesvědčení neumožní překlenutí krajně bezvýchodné situace , odevzdává se věřící vůli boží a - oproti bezbožnému - se slastným pocitem žádá Boha o nápomoc a v krajním případě o přijetí na věčnost.

Jde o postoj, jehož úderná propagace je ateisticky orientovaným aktérům vědeckotechnické civilizace existenciálně nepřijatelná.........bych mínil k nesmiřitelnému rozporu nad/pod mariánským sloupem.

akceptovat do budoucna pouze spolehlivé partnery pro společný projekt..........si dnes notoval Söder s Merkel.

o propojení politického a náboženského diskursu. Pan premiér se snaží oslovit narůstající procento potenciálních voličů - vyznavačů New Age.

Tedy široké palety esoterických proudů jak mimo-křesťanské , tak i alternativní křesťanské spirituality.

Možná že jde jen o výpověď státníka podnikatele, který se nechal inspirovat Trumpem s biblí nad hlavou......bych dodal.

že pan Pehe zde prohlásil: DR je jedním z mála netmedií u kterých se vyplatí číst diskuzi.

A to proto že značná část diskutérů chápe a užívá pojem pravda jako dílčí součást obrazu neznámé skutečné pravdy, jehož celek nám zůstává utajen.....bych se rád zastal těch, kteří vnímají v intencích M.K.

Ale popravdě tu poněkud uvadla široká radost diskutovat, aniž bychom chtěli jeden druhému dokazovat, že je vůl......bych dodal.