Profil čtenáře:
Petr Litschmann

PL
Profese:
E-mail: petr.litschmann@gmail.com
No jo, ne každý třicetiletý religionista má to štěstí, že jej jeho ministerský předseda navrhne na to správné ministerstvo. Mimochodem, jak se vám zamlouvala ministryně Helena Třeštíková?

Panu Martinovi Profantovi s omluvou za zpoždění odpovím - hlavně proto, že stejně píše o něčem násobně vzdáleně minulém, a také proto, že to stejně bude taková neodpověď :-)

O školství se na rozdíl od Vás příliš nezajímám, ale divil bych se, kdyby jste hodnotil Ondřeje Lišku jako nejhoršího ministra ever. U Martina Bursíka bych našel více věcí v jeho působení na MŽP, které jsem ocenil tehdy a oceňuji i zpětně, za všechny bych vyzdvihl třeba jmenování pana Fr. Krejčího ředitelem jednoho mediálně velmi známého parku.. (pro připomenutí:)
http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/frantisek-krejci-konci-ve-vedeni-narodniho-parku-sumava--804747

Kdyby to bylo možné, uplatnit co nejvíce ze svého volebního programu, a nečelit žádnému podezření z výskytu u korýtek, pak ANO.
S jednou změnou už Kalousek na sněmu uspěl. Přes stranickými volbami se vyjádřil pro větší zastoupení žen a do užšího vedení byly zvoleny poslankyně Markéta Adamová a Jitka Chalánková. „Dospívám k názoru, že nositelem idejí a zásad u nás jsou schopné političky,“ řekl v říjnu iDNES.cz

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/on-line-s-miroslavem-kalouskem-dzl-/domaci.aspx?c=A151201_174009_domaci_cen
Nebyl bych na laskavé čtenáře tak náročný - kdo má ty dlouhé a přebarvené reportáže číst, že?!