88 780/350 000 Kč Podpořte nás trvalým příkazem na cestě k finanční stabilitě ♥︎ Daruji
×

Profil čtenáře:
Jan Krupička

Profese: student
Myslím že v americké politice nebyla vidět taková sebeobelhávání se jako dnes předvádějí Bernieho fanoušci od roku 2012 kdy se republikáni snažili sami sebe usilovně přesvědčit jak se vlastně díky rozdílné účasti od oproti předchozím volbám vlastně nic neděje a Obama nemá šanci obhájit.

Je to trapné. Trapné a smutné. Bernie má vcelku sympatický program. Nezaslouží si ty fanoušky co má.
Kde? Které? Bavíte se o tom blahém pocitu který ze sebe mají podporovatelé Sanderse kteří si myslí že jsou na prahu revoluce - ke které mají problémy dostat někoho mimo demograficky poměrně omezenou skupinu bílých mladýych (převážně) mužů?

Ještě že se mohou utěšovat že politika identity skončila.

(Ten malý zázrak že Pán a Spasitel Sanders - nějak - přivede do kongresu a senátu více levicových zastupitelů nechávám bez komentáře.)
Ten váš myšlenkový tik má jednu zásadní chybu - šukání na veřejnosti není v článku nikde zmíněno, nijak z něho nevyplává, nijak s ním nesouvisí. Ba co víc, nesouvisí s ním ani Pussy Riot které máte hned v předcházející větě. Chápu že se chcete se světem podělit o radost z toho, že dokážete sestavit gramaticky korektní větu, ještě by ji chtělo naplnit nějakým obsahem.

A než se zeptáte: Ne, nejsem gay. Ale vzhledem k vašemu vášnivému odsouzení porna (hádám, nejsem si jistý jestli má váš příspěvek nějakou myšlenku, nebo je jen shlukem slov, viz výše) si dovolím předpokládat že jste žena. Konkrétně učitelka češtiny těsně před důchodem.
Špekulovat nyní, že lze očekávat že budou vznikat nové tržiště na dark webu je zhruba takový intelektuální výkon jako špekulovat v okamžiku ukončení soudního sporu s Napsterem že vzniknou nové prostředky pro sdílení dat.

V obou případech rozsudek následuje několik let po vypnutí příslušné stránky, přičemž klony a alternativní projekty vznikly vždy v řádu dní po vypnutí a do vynesení rozsudku se stačily etablovat.
Není pravdou že "většina těch nejničivějších zásahů do naší biosféry probíhá kvůli výrobě strojů a jejich udržování v chodu." Drtivá většina poškození biosféry jde na vrub zemědělství. A z toho stroje zatím spotřebovávají opravdu, ale opravdu malinkatý kousek.

A lidé svoji inteligenci rozmělňují mezi stroje tak nějak od doby co vynalezli písmo.