0/350 000 Kč ♥ Daruji

Podporujte naši práci trvalým darem.

Vycházíme jen díky darům lidí jako jste Vy. Bez Vaší podpory nedokážeme noviny udržet.

Profil čtenáře:
Vlastimil Válek

VV
Profese: lékař
nemyslel. Nikdo přeci není tak hloupý. To byla jen provokace a nadsázka. A povedla se.
Naprosto souhlasím. VV
ale domnívám se, že bez určité míry zjednodušení nedospějeme k praktickým výsledkům a realizacím. Jistě je zjednodušování nebezpečné, na druhé strané ve vědě to ani jinak nejde. Složité děje ověřujete jednoduchými kroky kdy je vše nastavené velmi polárně - ano-ne. Mně to zjednodušení a Vaše komentáže rozhodně navedlo na dotaz jak může být kapitalismus liberální když je to ekonomická ideologie pracive a pravice by měla být konzervativní.
díky moc. Ano taky to tak vnímám. A nedivte se, když Klaus dělil i jídlo, filmy a já nevím co na pravicové a konzervativní a ne levicové a liberální (i když to liberální asi není tak úplně opak konzervativní. Jenže levicový taky není opak konzervativní, nebo jo? Co je podle Vás nejlepší definice opaku konzervativní??
na posledním školském výboru na kraji jsme schválili několik milionů na různí sportovní mistrovství - ne ale amatérů - studentů, žáků škol. Výbor přitom vede komunista a hejtman je Hašek. Já golfista, tenista a fotbalista jsem bopjoval za podporu žáků učilišť a středníách škol a aby tyto prachy šli tam - pokud jsou zde nadatní studenti ochotni pracovat a studovat, tak ať vidí oni i veřejnost že toto považuje náš výbor a kraj ze největší hřivnu. Ne zdravé tělo (i když u vrcholových sportovců je to otázka) a pak event. u těch neúspěšnýchg trochs toho ducha, ale především duch a pak to tělo..a levice se do mě pustila..uf, uf...takže te kapitalistické chléb a hry jak v Římě, ale. Nejak se to stírá.