Profil čtenáře:
Michael Kolařík

MK
Profese: Student
Chtěl jsem tím říct, že kritizovat návrh řešení za technické problémy, které musí mít z principu každé řešení tohoto problému, není fér. A vytýkat mu, že není realizováno, když tomu brání především politická vůle (kterou, možná jen hodně nepřímo, podporujete), taky ne.

Rozhodně jsem nechtěl tu dámu nařknout z rasismu. Jen jsem chtěl upozornit na to, že jsou li někde místa, kde mají "bílí lidé" menšinu (a já nepopírám, že takových je spousta), musí být někde spousta míst, kde skoro nikdo jiný není. A opravdu si myslím, že by bylo lépe, kdyby všude bylo pár "jiných", než když budou všichni pohromadě.
pokud "zmizet" znamená ukrývat se před úřady (pokud to znamená odejít ze země, tak tím lépe), pak mne skutečně děsí, že může takto zmizet 150 000 jakýchkoli lidí. Protože každé řešení, od rozprostření, přes deportaci po okamžité zastřelení, předpokládá, že toho člověka budeme mít.

To, že to v rámci Evropy všichni víme, a také víme, kvůli komu se nic takového nejspíš nepovede zavést. Takže je poněkud pokrytecké, pokud zastáváte stanoviska těchto lidí, a při tom použijete tento argument.

Jen tak mimochodem, nevím, co jsou v očích vaší přítelkyně tisíce. Ale pokud by to byly skutečně tisíce, tak by v případě rozprostření na jednu z nich připadalo patnáct set jiných lidí.
a pomohlo by něčemu, kdyby ta černá omladina z Afriky byli křesťané? Já myslím, že nikoli.

Já to taky řeknu na plnou hubu.
Nechci aby tu bylo významnější procento lidí, kteří chtějí porušovat evropské hodnoty. Na světě je plno zemí, kde na ně kašlou, kde mohou takoví lidé žít. A nechci je tady, protože právě tyto hodnoty jsou důvodem, proč to v Evropě vypadá jinak, než v těch doporučených zemích.

A mrzí mě, že je to takhle, protože jsem věřil, že zrovna s vámi se půjde nějak "dohodnout".
přiznám se, že vaše odpověď ve mě ten nápad se dvěma sety spíše utvrdila. Mám radši překvapivá vítězství, než souboje hvězd.

Co se týče férovosti, moc do rozdílů v pravidlech nevidím, ale popravdě by mne udivilo, kdyby to bylo v tenise, který je dost sledovaný i v ženské a smíšené variantě horší, než v kolektivních sportech, kde o sportovkyních není téměř slyšet, pokud se o to člověk opravdu nezajímá.