Covid-19
Hospitalizace:
6 925
(-44)
Úmrtí celkem:
33 665
Denní úmrtí:
115
průměr za 5 dni
Pozitivní testy:
16 753
průměr za 7 dni
Počet očkovaných:
6 693 322
(+2 202)
Proočkovanost:
63%
+

Profil čtenáře:
Martin Veselý

MV
Profese: Historik
Díky, je to velmi pěkně napsané, zvlášť pro Ústečáka se zkušenostmi ještě o pár let staršími.. Vzpomínek se vynořilo mnoho, zkušeností dobrých i zlých...bohužel ohledně budoucnosti optimista nejsem...stejně jako Vy..
Jsou, bez auta se špatně obejdete třeba když máte tělesně postižené dítě. Nicméně omluvy nejsou třeba, když to jde, rád vyměním auto za vlak a souhlasím, že se zpožděními to již dlouho není tak, jak tvrdí tradice. :-)
Koriguji informaci pana kolegy Šimsy - 23.2. se akce konat nebude, proběhne příští týden ve čtvrtek, kdy UJEP poctí návštěvou ministr Dobeš. Program akcí na Týden neklidu, který na FF UJEP proběhne pod mottem Idea univerzity bude dokončen dnes.
Totéž MŠMT, které volá po "reformě" veřejných VŠ na druhou stranu dělá vše proto, aby marginalizovalo význam Akreditační komise ČR, která jako jeden z mála orgánů má možnost kontrolovat kvalitu veřejných a soukromých VŠ. Právě v případě soukromých VŠ je pak často benevolence ministra Dobeše vůči nedostatkům soukromých VŠ téměř bezbřehá, jak se ukázalo loni v případě Univerzity J. A. Komenského.