Profil čtenáře:
Ilona Švihlíková

Profese: ekonomka
Dnes 19. března ve Sněmovní 1, sál č. 205 od 15,00 Život a dílo Huga Cháveze. Vystoupení jeho Excelence velvyslanec a já tam také něco bude povídat.
Už vidím, jak někteří levicoví liberálové říkají, že raději budou volit KS. Předem avizuji, že to pro mě NIKDY nepřipadá v úvahu. Ani kdybyste mě rozčtvrtili. NIKDY nepodpořím zástupce katolické habsburské šlechty. nebudu se za žádných okolností podílet na rekatolizaci země, na poplivání republikánských principů.
Pokud zůstanete doma, tak KS vyhraje.
Čímž tady rovnou implikuji (a rozčílí to obzvláště na DR hodně lidí do ruda), že doma nebudu.
nevidím v tom ani tak nepolitickou politiku, podle mne je to ještě horší. Tohle je revize smyslu českých dějin. začalo to církevními restitucemi schválenými na Bílou Horu, znovu instalací Mariánského sloupu (naplánováno), a ted na Hradě usedne, byť to není jisté, habsurská katolická šlechta.
TGM se musí obracet v hrobě.
V tu chvíli, kdy (by) se tak stalo, pak nejenže jsme ekonomicky kolonie (to už dávno), ale přestáváme být republikou. Neb republika vyžaduje občany, nikoliv nevolníky.
Jen malé doplnění.
Bohužel, i já jsem se na VŠE učila, že v dobách krize rostou sázky a obecně loterie zažívají zlaté časy. Je to určitá bezmoc: jen tak je viděna šance na zbohatnutí.
Podobn třeba platí, že luxusní statky (Porsche, Versace) naprosto nepodléhají výkyvům ek. cyklu.
Přednáška k eurozóně (video a stručný text) je možno najít na
www.alternativazdola.cz, v sekci spolupracujeme, podsekce Spojenectví práce a solidarity.