Profil čtenáře:
Pavel Krupička

PK
Profese:

To jste mě zase dostal pane Kolaříku, jak vy jen to děláte. Je vidět, že jste pravý demokrat a ještě ke všemu z Německa.

Aha. Špatné ale je, že ani nevím, že nějakého vůdce mám, natož abych věděl, kdo jím je. Snad se to spolu s ostatními občany této země již brzy dozvíme.

Soudruhu Kolaříku, nevím zda chápu smysl vaší otázky. Ale pokud se ptáte z pivního stanu na Oktobrfestu tak už asi chápu a přeji příjemnou a zřejmě čím dál intenzivnější zábavu.

O oponě upřímně skoro nic nevím, při svém dovzdělávání jsem zjistil, že snad je na ní centrálně umístěn symbol všeho Slovanstva Slávia.

Doporučuji tedy tuto oponu, která by mohla být chápána jako symbol spojenectví s Ruskem a protizápadní čin, strhnout. Na novou oponu bych navrhoval umístit velkou ukrajinskou vlajku, v pozadí stíhačky/bombardéry F 35 s českými a americkými symboly bombardující Kreml a představitele české země, kteří si např. v poníženém úklonu potřásají rukou s představiteli USA, Německa a právě Ukrajiny.

Vy jste koukám taky veselá kopa, pane Horáku. Ale jsou tady větší srandisti.

Zase mi tam chybí mezi větami nějaké čárky a nezkontroloval jsem si shody přísudku a podmětu. Kurva! Demokrat by měl psát bez chyb a ne jak nějaký dezolát!