0/350 000 Kč Podpořte nás trvalým příkazem na cestě k finanční stabilitě ♥︎ Daruji
×

Profil čtenáře:
Pavel Krupička

PK
Profese:

Nenašel jsem. Ta kniha je nesourodá, s některými autory či pasážemi je jisté možné v různé míře polemizovat či je úplně odmítnout, ale odepsat tu knihu jako celek a srovnávat ji s nacistickou ideologií Mein Kampfu je prostě hloupé a zcela to odpovídá právě té kritice nabubřelosti narcisních liberálních intelektuálů, kterou v té knize, už nevím kdo, popisuje.

To jsou pochopitelně jen citáty, lepší je přečíst si knihu celou.

Ovšem mám silné pochybnosti, zda by vám dvěma starým, ve své podstatě pravicovým, sebestředným cynikům, kniha něco více dala :-)

Jo a pane Kolaříku, až mě někdo z redakce zablokuje, tak mu prosím vyřiďte, aby smazal všechny mé příspěvky. Ono totiž, když někdo reaguje na něčí slovní průjem, tak často podobně, tak aby mi to tady nedělalo ostudu.

chovat se jako fašoun (jako vy) je dovoleno, ale dělat si z toho legraci nikoli. Ale příspěvky za mé originální socialistické příspěvky zde v diskuzi doufám z bohatého Německa platíte?

Myslel jsem to trochu jinak, ale vy samozřejmě víte vždy nejlépe jak jsme to já a někteří další diskutující vlastně mysleli, a proto nemá smysl to vysvětlovat.

Možná by bylo vůbec nejlepší, kdybych na každou vaši připomínku odpovídal slovy: "Ja, mein führer!" :-)