reklama

Diskuse

Výklad pravidel, jimiž se řídí diskuse v Deníku Referendum, je stručný a každý by ho měl znát.

V Deníku Referendum věříme, že diskuse k článkům jsou věcí příliš cennou a vážnou, než abychom ji mohli nechat v rukou frivolně tlachajících přezdívek. Také si příliš vážíme svých autorů, než abychom nechali jejich texty komentovat anonymům.

  1. Podléhají etickému kodexu.
  2. Jsou přísně neanonymní. Účastnit se jich mohou pouze lidé, kteří se nezdráhají pod svůj názor podepsat svým občanským jménem.
  3. Jsou otevřeny pouze předplatitelům. Zatímco veškerý obsah Deníku Referendum je k dispozici zdarma, prostor k publikaci vlastních názorů otevíráme pouze těm, kteří jsou ochotni se předplatným podílet na jeho údržbě a kultivaci. Předplatné činí minimálně 50 Kč měsíčně. Stačí zřídit trvalý příkaz v prospěch Nadačního fondu Deníku Referendum v této minimální výši.
  4. Nejsou pomíjivé. Každý předplatitel si svým diskusním příspěvkem zřídí diskusní blog, do nějž každým dalším příspěvkem přidá zápis – při kliknutí na jeho jméno se tudíž zobrazí výpis všech jeho příspěvků s odkazy na články, k nimž diskutoval. Každý předplatitel si navíc podle svého uvážení může upravit svůj profil.