Pozvánka na diskuzi Neziskový sektor v legislativě a politice vlády

Zveme vás na panelovou diskuzi, kterou pořádá ve čtvrtek 21. ledna ve Steinerově sále Lidového domu Masarykova demokratická akademie na téma neziskový sektor v legislativě a politice vlády.

(red)

16.01.2016 08:00

Ob_ansk_

S pozvanými hosty bude možné diskutovat i o problematice změn vyplývajících z Nového občanského zákoníku. Repro DR

Ve čtvrtek 21. ledna se od 17:00 ve Steinerově sále Lidového domu (Hybernská 7, Praha 1) uskuteční panelová diskuze Masarykovy demokratické akademie s názvem Neziskový sektor v legislativě a politice vlády. Vystoupí zde tajemnice Rady vlády pro nestátní neziskové organizace Hana Frištenská a prezident Asociace veřejně prospěšných organizací ČR Marek Šedivý. Debatu moderuje Milada Šnajdrová, expertka na otázky občanských organizací.

Panelová diskuze bude věnována aktuálním tématům spojeným se životem občanských organizací. Bude se hovořit o stavu občanského sektoru v České republice a jeho vývoji, státní politice vůči NNO a připravované legislativě – zákonu o dobrovolnictví, sociálním podnikání a veřejné prospěšnosti. S pozvanými hosty bude možné diskutovat i o problematice změn vyplývajících z Nového občanského zákoníku.


A co si myslíte vy? Diskuse (0 příspěvků)

Pro vložení příspěvku musíte být zaregistrováni a přihlášeni.