Robert-brestan-cb

Robert Břešťan

Profil

Autor je šéfredaktorem HlídacíPes.org. Působil jako redaktor a moderátor Českého rozhlasu 6/ Rádia Svobodná Evropa, české redakce BBC World Service, politický reportér Hospodářských novin, šéfkomentátor týdeníku Ekonom a šéfredaktor zpravodajské stanice Českého rozhlasu – Rádia Česko. Rok strávil jako zahraniční zpravodaj české redakce BBC v Londýně.

Image

Komentář

Kdo bude dohlížet na tajné služby?

Název Poslanecký výbor pro bezpečnost nezní příliš zajímavě. Na zajímavosti však výbory a komise získávají spolu s konkrétními poslanci a poslankyněmi, kteří v nich zasednou, konstatuje Robert Břešťan z HlidaciPes.org.

Timo-home-less-2013-zdroj-fejsbuk-food-not-bombs-brno

Komentář

Petr Kellner zavelel k politickému obratu a Home Credit vytrvale roste

Společnost Home Credit nejbohatšího Čecha Petra Kellnera pokračuje v Číně v raketovém růstu. Maximálně vytěžuje česko-čínské politické námluvy, navyšuje v Číně počty klientů, zaměstnanců i prodejních míst a propojuje se s miliardovým čínským kapitálem.

Image

Rozhovor

Mladí nechtějí být za hlupáky, co věří nesmyslům. Mediální gramotnost studentů je ale nízká

O nutnosti důkladného mediálního vzdělávání na českých školách sice politici čas od času, v souvislosti s propagandou, dezinformacemi a falešnými zprávami, promluví. V realitě se to ale příliš neodráží.

Image

Komentář

S čím radí šéf CEFC českému prezidentovi? Nevíme, říkají na Hradě

Spolumajitel čínské firmy CEFC Jie Ťien-ming je i nadále oficiálně poradcem českého prezidenta. Jak často a s čím Miloši Zemanovi radí, však zůstává neznámou.

Komentář

Dělení médií podle Babiše: ta, co mu jdou na ruku, a „zkorumpovaná pakáž“

Výpady ministra financí, druhého nejbohatšího Čecha, poslance, šéfa hnutí ANO a majitele mediálního domu Mafra proti České televizi zapadají do jeho taktiky stylizovat se do role oběti a hledat vnějšího nepřítele.

Zobrazeno 5 / 5