Hudební festivaly

Jpehe

Komentář

Jiří Pehe: Dobře prodejná revolta

Umění, jazyk, styl oblékání, a dokonce i samotná díla kritizující společenský systém se dnes stávají předmětem komerce. Lze dnes ještě vůbec rozlišovat mezi mainstreamem a jeho opozicí?

G5

Zpráva

Letošní Ghettofest nabídne koncerty i vzpomínání na minulost

Čtvrtý ročník pouličního festivalu Ghettofest proběhne na začátku června v prostorách tzv. brněnského Bronxu. Kromě tradičního hudebního programu nabídne i tématickou sekci o minulosti lokality a osudech místních lidí.

N1445543223_261191_2666924

Sloupek

Petr Minařík: Milujme se ZAZ a znova

Všem návštěvníkům hudebního festivalu Colours of Ostrava, kteří nikdy v životě nepracovali, se v továrně moc líbilo. Peníze ostatně nejsou všechno, důležitá je láska.

Image

Analýza

Zuzana Přikrylová: České letní festivaly v červenci

Červenec je, co se festivalů u nás týče, nejspíš nejplodnější měsíc. Pro dosud nerozhodnuté přinášíme výběr širokého žánrového spektra těch výraznějších i upozornění na menší, avšak zajímavé akce.

Zz

Zpráva

Festival Creepy Teepee odhalil datum i první jména

Druhý ročník festivalu Creepy Teepee se bude letos konat už v červenci a rozloží se do čtyř dnů. V Kutné Hoře se v rámci uměleckého festivalu GASK Artfest, zaštítěného Galerií Středočeského kraje, sjedou mladí hudebníci z celého světa.

Zobrazeno 5 / 5