Podpora rodičů ve vzdělávání jejich dětí

European Parents Association - EPA a Fórum Rodičů pořádají konferenci o různých způsobech, jak angažovat rodiče ve vzdělávání svých dětí, která se uskuteční 24. a 25. dubna v Praze.

European Parents Association - EPA a Fórum Rodičů vás zvou na konferenci, která se uskuteční 24. a 25. dubna v Praze, Parkhotel-praha.cz.

Podpora rodičů ve vzdělávání jejich dětí

Hlavní příspěvky a workshopy se budou věnovat různým způsobům, jak angažovat rodiče ve vzdělávání svých dětí. Na konferenci vystoupí zástupci českých iniciativ. Konference je otevřená rodičům, organizacím rodičů i dalším zájemcům. Bude zajištěn překlad do českého jazyka.

Fórum rodičů pořádá jako doprovodný program ke konferenci EPA setkání s volným vstupem k tématům konference a otevřené všem rodičům. V pátek 24. 4., 17:30 - 19:00, Základní škola Strossmayerovo nám. 990/4, Praha 7.

Vstupné na konferenci v celku pro oba dny 800,- Kč zahrnuje i pohoštění o přestávkách. V případě zájmu o účast se registrujte do 27.3. zde na forum-rodicu.webnode.cz, kde naleznete i program konference.

European Parents Association upozorňuje na práva a povinnosti rodičů v kontextu zapojení rodičů do vzdělávání svých dětí. EPA je střešní asociace národních rodičovských asociací v rámci EU. Více na www.euparents.eu

Fórum Rodičů je zapsaný spolek rodičů, kteří se aktivně zajímají o vzdělávání a kvalitu života svých dětí. Nabízí členství všem rodičům a organizacím rodičů

A co si myslíte vy? Diskuse (1 příspěvek)

Fotka_web_jpg

Petr Chaluš - konzultant ve vzdělávání

Stavte se :-) Pondělí, 23.Března 2015, 00:01:39

Doporučuje 9 z 10 rodičů :-)

Pro vložení příspěvku musíte být zaregistrováni a přihlášeni.