Martin_marek

Martin Marek

Profil

Autor je občanský aktivista. Studoval právnickou fakultu v Plzni a jako člen akademického senátu jako první upozornil na pochybné praktiky této školy. Plzeňská práva opustil poté, co ztratil naději na možné zlepšení stavu fakulty. Působí rovněž ve Straně zelených.

Komentář

Na Pussy Riot v České republice zapomeňte!

Na Pussy Riot v České republice můžeme zapomenout, ovšem ne kvůli prezidentovi Zemanovi, ale zásluhou vlády Mirka Topolánka.

Komentář

Referendum v Plzni nebude kvůli ČSSD

Autor popisuje okolnosti neschválení návrhu na konání referenda o stavbě obchodního centra v Plzni. Z jednání zastupitelů ČSSD vyvozuje závěr,že tuto stranu nezajímají občané ani její program. Je ovládána lobbisty a zájmy místních politiků.

Image

Analýza

Podvody na plzeňských právech pokračují. Je třeba je zavřít

Analýza Martina Marka, který jako první upozornil veřejnost na podvodné jednání na plzeňských právech, ukazuje řadou nových zjištění, jak zde podnes pokračují podvody. Ve zrušení fakulty autor vidí dnes už jediné východisko.

Neoznaceny_policista_2_potreti

Reportáž

Svědectví o policejní brutalitě v Novém Bydžově

Policisté nepřiměřeně brutálním způsobem rozehnali protestní shromáždění Romů, obhájců lidských práv, zelených a pirátů v Novém Bydžově, píše účastník protestu, plzeňský studentský aktivista, Martin Marek pro Deník Referendum.

Zobrazeno 4 / 4