M_auhl_b

Michal Uhl

Profil

Autor je sociolog. Je členem zastupitelstva městské části Praha 2 za Stranu zelených.

Image

Komentář

Svět po Paříži

Svět se s každým aktem teroru mění. Je však důležité nepodlehnout snadno rétorice války a intervence. Zdroje problémů jsou globální a vyžadují komplexní řešení. V Evropě je celá řada praxí, ze kterých se můžeme poučit.

Komentář

Jak jsem nechtěl ubytovat uprchlíky

Člověk nemusí být superhrdina, aby v sobě našel ochotu ubrat si na pohodlí a pomoct potřebným. S jednou takovou upřímnou zpovědí přichází Michal Uhl.

Komentář

ODS jde vstříc fašismu

Člen zastupitelstva MČ Praha 2 Michal Uhl (nez. za SZ) napsal otevřený dopis ostatním zastupitelům o starostce Černochové. Na odmítnutí její účasti na krajně pravicové demonstraci se shodla většina politické scény i mainstreamová média.

Komentář

František Kriegel neodvolal

Zveřejňujeme projev Michala Uhla na Zastupitelstvu MČ Praha 2, ve kterém navrhl udělení čestného občanství Františku Krieglovi. Návrh byl na pondělním jednání zastupitelstva zamítnut poměrem sedm hlasů pro, čtrnáct proti a šest se zdrželo.

Komentář

Proč nemůže být František Kriegel čestným občanem Prahy 2?

Zastupitel Prahy 2 Michal Uhl navrhl, aby jeho místní část udělila čestné občanství Františku Krieglovi. Rada městské části to odmítla s tím, že Kriegel byl komunista. Uhlovo stanovisko k věci zveřejňujeme jako komentář.

Zobrazeno 5 / 5