Jan_f

Jan Freidinger

Profil

Autor je zaměstnancem Greenpeace. Vystudoval politologii a mezinárodní vztahy na FSV UK. Dva semestry studoval na University of Copenhagen, kde se věnoval environmentální politice EU. V Greenepace pracuje od roku 2006. Věnuje se primárně problematice toxických látek, v menší míře pak oceánské kampani a trvale udržitelnému lovu a chovu ryb. V minulosti vedl i kampaň proti americkému radaru.

Komentář

Pět věcí, které může česká vláda bezprostředně udělat pro ochranu klimatu

Zástupci Greenpeace představují pět jednoduchých kroků, kterými může česká politická reprezentace bezprostředně řešit klimatickou krizi. Podle nich můžeme všichni sledovat, kdo chce skutečně klimatu pomoci, a kdo jen planě řeční.

Komentář

Tvrdé PR maskované žurnalistikou

Jan Freidinger z organizace Greenpeace reaguje na článek magazínu Faktor[S], který podle jeho názoru neobjektivně informuje o rozdílech mezi systémy certifikace dřeva FSC a PEFC.

Image

Komentář

Budoucnost bez glyfosátu se blíží

Úspěch iniciativy občanů Evropské unie vyzývající k zákazu používání potenciálně nebezpečného glyfosátu poukazuje mimo jiné i na sílu demokratických principů v rámci integrované Evropy, upozorňuje Jan Freidinger.

Komentář

Když kálíme lidem na hlavy, nechceme být rušeni!

Reakce poslankyně Kateřiny Konečné, která osočila všechny kritiky ze lží a polopravd, je pochopitelná. Bylo potřeba napadnout všechny, kteří upozornili na nehoráznost, která se odehrála ve sněmovně.

Zobrazeno 4 / 4