A3_kasarda

Martin Kasarda

Profil

Autor je slovenský spisovatel.

Image

Dopis ze Slovenska

November a hypersloboda

Lidé v Listopadu nevolali jen po svobodě, ale i po západním zboží a podle Martina Kasardy by se na to nemělo zapomínat – v dobrém i zlém.

Image

Dopis ze Slovenska

Filozofia logistiky

Slovenský spisovatel a stálý přispěvatel JeToTaku tentokrát lehčím perem o nových významech, jež v dnešní době získává slovo filozofie.

Image

Dopis ze Slovenska

Máme sa dobre: kríza vzťahov

Slovenský spisovatel a přispěvatel JeToTaku.sk se zamýšlí nad jednou ze současných krizí. V čem spočívá, je vskutku tak palčivá a není to s důsledky onoho všudypřítomného rozvratu rodiny nakonec úplně jinak?

Image

Dopis ze Slovenska

Cestovanie pre cestovanie

Slovenský spisovatel se na JeToTaku rozepsal o jednom z typických projevů životního stylu dneška – posedlosti cestováním do dalekých zemí a hromaděním exotických zážitků.

Image

Dopis ze Slovenska

Súdruh povereník školstva Čaplovič

Rozpor medzi totalitárnou rétorikou Dušana Čaploviča a požiadavkami na vzdelanostnú ekonomiku, ktorú rozumné socialiálno-demokratické prúdy Európy presadzujú ako jediný potenciálny nástroj napredovania krajiny je obrovský.

Image

Dopis ze Slovenska

Bábkové divadlo e-obstrávania

V pravidelné víkendové rubrice Dopis ze Slovenska píše spisovatel Martin Kasarda o jednom z nejnovějších zaklínadel demokratického šamanismu našich východních sousedů.

Zobrazeno 6 / 6