Profill

Lukáš Čerman

E-mail lcerman@denikreferendum.cz

Profil

Lukáš Čerman je fotografem a fotoeditorem Deníku Referendum. V současné době dokončuje studium sociologie na FSS MU v Brně. V minulosti se věnoval projektování a programování internetových aplikací, vědecko-technologickým a herním studiím.

Image

Fotogalerie

Geeks

Dnešní vydání fotogalerie pojednává o kulturně-společenském fenoménu, pro něhož neexistuje český ekvivalent. Lukáš Čerman vám zprostředkovává členy titulní skupiny, jak se ve svém přirozeném milieu věnují různým podivným aktivitám.

Image

Fotogalerie

Boží sluha Titus Zeman

Zesnulí křesťané, kteří žili svatě, mohou být zařazeni do prestižního panteonu, jakmile je uzavřen proces blahořečení. V Bratislavě se v pátek započal takový proces s knězem Titem Zemanem, z jehož otevření vám přinášíme fotogalerii.

Img_5662

Fotogalerie

První slovenská facebooková demonstrace

V Čechách se přes Facebook organizovali vrhači vajec na Jiřího Paroubka, na Slovensku Facebook sehnal demonstranty na protivládní mítink Máme radi svoju krajinu, ale nemáme radi svoju vládu.

Img_5375

Fotogalerie

Móda ekonomické krize

Tento týden jsme se pokoušeli zjistit, zda ekonomická krize nějakým způsobem ovlivnila oblékání Čechů a Češek. Zjistili jsme, že ano. Buďte první, kdo zjistí, jak.

9

Fotogalerie

První Vánoce Deníku Referendum a dramaturgie dojmu

Redakce Deníku Referendum poprvé společně přivítala Vánoce. Naši fotografové si však všímali poněkud jiných věcí, než aby zachytili sváteční atmosféru.

1

Fotogalerie

Klíč k určování Vánoc

Fotograf Deníku Referendum se vydal prozkoumat cvičný vánoční prostor v Brně.

1okno

Fotogalerie

Konec tištěných novin v ČR

Tištěné noviny na konci svého smyslu.

Zobrazeno 7 / 7