Petr_woff

Petr Woff

Profil

Autor studoval sociologii. Pracuje v médiích, aktuálně je redaktorem portálu CenyEnergie.cz.

Komentář

Člověk v tísni a „etické“ úvěry s úrokem dvaasedmdesát procent

Přední česká nezisková organizace nepřímo podporuje reklamní kampaň firmy Provident Financial.

Komentář

Poslanec Chaloupka je unavený

Poslanec Věcí Veřejných Otto Chaloupka se ve Štarsburgu v souvislosti se zprávou Evropské unie pro základní práva o životních podmínkách Romů blýsknul několika rasistickými myšlenkami.

Image

Analýza

Hlídky na bezdomovce. Sociální práce, nebo úklidová četa?

Věci veřejné vysílají do ulic dobrovolnické hlídky, o nichž tvrdí, že vykonávají sociální práci. Ta se však má zaměřovat na pomoc vyloučeným, nikoli na sociální kontrolu v podobě restrikce jako u těchto hlídek, oponují sociální pracovníci.

Image

Zpráva

Začíná Pražský Majáles. Největší, mezinárodní, slunečný

Dvě slečny a dva mladíci chtějí letos kralovat Pražskému Majálesu. Pořadatelé očekávají, že festivalový národ bude dnes čítat na dvacet tisíc duší. Jedním z cílů bylo, aby se do příprav zapojily studentské spolky.

Image

Zpráva

EU pouští více reklamy do televize, Klausovi to nevadí

Více reklamy v televizní i filmové produkci či produkt placement umožňuje zákon o audiovizi podepsaný prezidentem. „Stírá se hranice mezi reklamou a pořadem," kritizuje novelu mediální odborník Petr Pospíchal.

Image

Zpráva

Řecko slouží v kampani jako strašák proti levici a EU

Občanští demokraté varují, že zvítězí-li levice, dopadneme stejně jako Řecko. Miroslav Kalousek nepochybuje, že ke stejné katastrofě vede i politika ODS. Většina občanů podle CVVM již souhlasí s prezidentem, že bychom neměli přijímat euro.

Image

Zpráva

Ústavní soud pomohl Březhradským. Mohou mít referendum

Ústavní soud zrušil rozhodnutí královehradeckého krajského soudu, který pro nízký počet obyvatel nepovolil referendum v městské části Březhrad. Ta se chce na protest proti neekologické politice radnice odtrhnout od Hradce Králové.

Image

Zpráva

TOP 09: sociální cítění a 1000 kočárů pro knížete

Ostrou předvolební kampaň zahájila i TOP 09. Její místopředseda Miroslav Kalousek na tiskové konferenci prohlásil, že tvrdé pravicové reformy nevyhnutelně potřebují především nejchudší občané.

Image

Zpráva

Příliš brutální pravda o ostravském ovzduší

Ostravský magistrát zvažuje žalobu na odborníky z Akademie věd ČR, podle nichž vzduch v severomoravské metropoli poškozuje DNA. Občané mezitím podepisují Petici za čistější vzduch pro Ostravu.

Zobrazeno 9 / 9