Karlovy Vary

Image

Zpráva

RE:START pohraničí: Vláda schválila plán na pomoc třem postiženým krajům

Plán restrukturalizace Ústeckého, Moravskoslezského a Karlovarského kraje má pomoci řešit tamější sociální a ekologické problémy. Enviromentální organizace namítají, že program RE:START je v ekologických otázkách nedůsledný.

Jelinek-4

Sloupek

Lukáš Jelínek: Srdečné pozdravy ze zeměkoule

Každý rok se v Karlových Varech rodí jakási paralelní realita. Desetidenní sláva by možná působila méně elitářsky, kdyby se zbytek roku věnovalo víc pozornosti a prostředků lokální filmové či divadelní produkci.

Vidlumetzov_

Zpráva

Štěpení ANO v Karlových Varech souvisí se vznikem kandidátky pro krajské volby

Hnutí ANO se v Karlových Varech potýká s třenicemi již od komunálních voleb. Dlouhodobě zde o dominanci usilují dvě frakce. Příčinou posledního rozkolu je tvorba kandidátky pro krajské volby. Pro DR to uvedl politolog Jindřich Čermák.

Volby

Zpráva

Karlovarský kraj má nového hejtmana. Komunisté jsou po šesti letech v opozici

Karlovarskému kraji vládne od pondělí nová koalice ČSSD, ODS, Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst a TOP 09. Tichou podporu koalici vyslovila Alternativa, žádá za to pozice ve výborech a komisích. V opozici jsou tak pouze komunisté.

Imgresize

Zpráva

V Karlových Varech se dohodla čtyřkoalice K20 na společné smlouvě

V Karlových Varech nakonec opozice ke spoluvládnutí nepřipustila ani ODS, ani ČSSD, které se o moc spolu rozdělily v uplynulém období.

Zobrazeno 5 / 5