Aleš Hušák

Image

Zpráva

Odbory v Sazce ustavily stávkový výbor, Hušák stále v nemocnici

Odboráři v loterijní společnosti Sazka ustavili stávkový výbor a chystají dopis předběžnému insolvenčnímu správci. Pohotovost přitom podle odborářů může přejít ve stávku. Generální ředitel Sazky Aleš Hušák je po úterní hospitalizaci nadále v nemocnici.

426235_mediafax_david_polivka

Zpráva

Hušák a zbytek představenstva Sazky si zkrátili část odměn

Generální ředitel a členové představenstva společnosti Sazka, která je v hlubokých finančních potížích, přijdou o dvacet procent svých odměn. Hušákovy příjmy dosáhly v loňském roce výše třiceti milionů korun.

Image

Zpráva

Zadlužené Sazce hrozí nepřátelské převzetí

Dlužní pohledávky, které společnost splácí z výstavby vysočanské Sazka arény, skoupil miliardář Radovan Vítek a žádá splátky v přesných termínech. Pomoc Sazce odmítl jak ministr financí jménem vlády, tak zástupce akcionářů z řad sportovních svazů.

264817_mediafax_tomas_tkacik

Zpráva

Aleš Hušák užívá protiprávně obecní byt, ačkoli vlastní vily

Generální ředitel Sazky sice vlastní předválečnou vilu v Černošicích a dům na španělském ostrově Menorca, nadále ale užívá i byt v pražském Břevnově.

Image

Zpráva

Sazka nabízí provozovat Opencard k sázení, Praha s ní jedná

Hušákova Sazka nabídla Praze spolupráci. Na Opencard by se mohl nově provozovat hazard. Nápad kritizují sociální demokraté.

15214768_534277c9dc_o

Zpráva

Zadlužená Sazka tají cestování svých manažerů

Společnost Sazka nechce zveřejnit, kolik služebních cest podnikli její manažeři na Menorku. Právě zde vlastní soukromé sídlo v hodnotě šedesáti milionů korun šéf Sazky Aleš Hušák. Podle spekulací sem měli manažeři letět více než desetkrát.

45987_mediafax_ales_suchanek_cropped

Zpráva

Šéf zadlužené Sazky Hušák vlastní nemovitosti za desítky milionů korun

Sazka dluží sportovním svazům stovky milionů, její šéf Aleš Hušák však nakupuje sídla za desítky milionů. Dozorčí rada Sazky ani akcionáři o dění ve společnosti nic netuší.

Sazka1

Zpráva

EURO: Sazka má desetimiliardový dluh

Podle článku serveru Euro.cz dluží státní společnost Sazka kolem deseti miliard korun. Více než polovinu kvůli Sazka Aréně, svéráznému pomníku svého ředitele Aleše Hušáka.

Zobrazeno 8 / 8