Dát slevu na sociálním pojištění zaměstnavatelům, kteří vytvoří nové pracovní misto?

Jste pro, aby zaměstnavatelé, kteří vytvoří nové pracovní místo na dobu neurčitou pro nezaměstnaného, absolventa nebo rodiče po skončení rodičovské, dostali na jeden rok slevu 3 600 Kč na sociálním pojištění?

Redakce

23.03.2010

  • Velikost textu + -

Základní myšlenka - motivace ( i finanční) zaměstnavatelů na tvorbě trvalých pracovních míst pro perspektivně či již ohrožené sociální skupiny obyvatel není KSČM cizí. Je však třeba ji doplnit i dalšími opatřeními, která již ODS nenabízí, a zejména vyvinout úsilí o to, aby ohrožené skupiny vůbec nevznikaly, v tom se naše programy liší.

KSČM má svém svém programu větší množství a podstatně razantnějších opatření, jež by vedla ke vzniku nových pracovních míst. Určitě si dovedu si představit vedle jiných opatření i vyšší slevu pro zaměstnavatele, kteří vytvoří pracovní místo například pro nezaměstnaného nebo pro rodiče po skončení rodičovské dovolené, než navrhuje Petr Nečas.

Otázka: Jste pro, aby zaměstnavatelé, kteří vytvoří nové pracovní místo na dobu neurčitou pro nezaměstnaného, absolventa nebo rodiče po skončení rodičovské, dostali na jeden rok slevu 3 600 Kč na sociálním pojištění?

Ano
Ne

Celkem 31 hlasů. Ano: 23 hlasů/74.19%, Ne: 8 hlasů/25.81%.

Otevřená referenda

Archiv výsledků

Zobrazeno 30 / 265