Zájemci se mohou do soutěže Do práce na kole registrovat do konce týdne

Protože se na poslední chvíli hlásí do čtvrtého ročníku soutěže Do práce na kole stovky lidí, organizátoři se rozhodli prodloužit registraci do neděle. K dnešnímu dni se do soutěže zapsalo přes pět tisíc lidí.

(vd)

29.04.2014 13:37

Cykloj_zda

V uplynulém týdnu upozornily na problematiku jízdy na kole ve městě četné cyklojízdy, přilákaly tisíce podporovatelů. Foto Iniciativa Plzeň na kole

Stovky lidí se na poslední chvíli hlásí do čtvrtého ročníku motivační soutěže Do práce na kole. Organizátoři se proto rozhodli využít státního svátku a prodloužit registraci do neděle. Hlásit se mohou lidé z firem, institucí i živnostníci, zatím se jich přihlásilo přes pět tisíc.

„Protože jsme se doslechli od mnoha soutěžících, že odjedou na prodloužený víkend, posunuli jsme začátek na pondělí 5. května. Dáme tím možnost posledním zájemcům zapojit se do této populární akce,“ vysvětluje Lukáš Eršil, manažer kampaně z organizace Auto*Mat.

V procesu registrace jsou stovky lidí. Například v Brně se do soutěže hlásí 800 lidí, v Jihlavě, Ostravě a Plzni přes 200 lidí, v Pardubicích 250 soutěžících a v Praze je přes 1800 zájemců. V minulém roce se do soutěže zapojilo skoro 4000 lidí a letos se počet významně zvýší, protože počet zapojených měst stoupl z jedenácti na devatenáct.

Zápolí se v rozličných kategoriích, mimo jiné například v pravidelnosti, výkonnosti či kreativitě. Titul Cyklozaměstnavatel roku mohou vyhrát firmy s nejlepšími podmínkami pro dojíždění svých zaměstnanců do práce na kole. Nejlepší cyklozaměstnavatel v České republice jako cenu získá kolo dle vlastní konfigurace od Citybikes.

V Praze čeká na nejpravidelněji dojíždějící tým teambuildingový víkend, nejkreativnější tým získá poukázky do divadla, výherci se můžou těšit také na cyklistické doplňky a poukázky. Brno láká nejpravidelnější jezdce a jezdkyně na dvě horská kola Merida, v Českých Budějovicích bude hlavní cenou skládací kolo Leader Fox a ve Zlíně se utkají mimo jiné o vstupenky na festival.

V uplynulém týdnu upozornily na problematiku jízdy na kole ve městě četné cyklojízdy, které přilákaly tisíce podporovatelů. Pražská Velká jarní cyklojízda se uskutečnila v sobotu a ulicemi Prahy se projely na čtyři tisíce lidí.


A co si myslíte vy? Diskuse (0 příspěvků)

Pro vložení příspěvku musíte být zaregistrováni a přihlášeni.