Chci přispět X
Imageedit_2_8576022494

Dalibor Záhora

Profil

Autor byl členem přípravného výboru České pirátské strany v roce 2009. Od té doby se činnosti strany kontinuálně podílí. V roce 2010 byl jedním ze čtyř „šéfredaktorů“ Pirátských novin, prvního informačního projektu strany, který byl po redakčním rozkolu v roce 2012 postupně ukončen. V posledních sněmovních volbách v roce 2017 za Piráty ani jinou stranu nekandidoval.

Image

Komentář

Hrdinové minulých válek a české pogromy

Před deseti lety se na litvínovském sídlišti Janov odehrál první pokus o organizovaný protiromský pogrom. Proč tuto událost intenzivně nepřipomínala mainstreamová média ani hromadně nekomentovaly osobnosti na sociálních sítích?

Image

Komentář

Generální stávka v sametovém listopadu. Děkujeme, zapomeňme

Do generální stávky, která proběhla 27. listopadu roku 1989, se zapojily více než tři čtvrtiny občanů tehdejšího Československa od velkých měst až po venkov. Dnes, ve svobodných poměrech, je to pro nás paradoxně těžko představitelné.

Image

Komentář

Pirátský náraz do ústavy

Místopředseda strany obejde legislativní proces, neprojedná svůj návrh ve straně ani ve vlastním klubu. Přesto ho většina členstva má za hrdinu. Nástup takovýchto způsobů může neblaze ovlivnit fungování celé strany, varuje Dalibor Záhora.

Zobrazeno 3 / 3