Diskuse (4 příspěvky)
Jan Kopecký, sociolog
October 7, 2012 v 17.16
Bravo!
... a ty, kdo zde diskutují, bych docela rád upozornil, že i Rambo Joch - ať se to komu líbí nebo ne - je intelektuál ("vysokoškolský učitel") ...
Eva Hájková, penzistka
October 7, 2012 v 18.13
A myslíte, že je i "Kulturträgerem", pane Kopecký?
Jan Kopecký, sociolog
October 7, 2012 v 21.59
Evě Hájkové
Tak dobře ho neznám - ale myslím si, že do oné „slavné“ triády používané Adolfem Hitlerem – „Kulturbegründer, Kulturträger, Kulturzerstörer“ – kde střední člen označuje ty, kdo kulturu sice nejsou s to vytvořit, jsou ale schopni ji kopírovat a tedy šířit (např. Číňané) a kde „ničiteli kultury“ jsou – jak jinak – Židé, by Roman "Rambo" Joch asi tak docela nepasoval.

To, že se sám označuje za "vysokoškolského učitele" (k čemuž se teď po skončení poradcování "vrátí"), mi připadlo legrační. To, že slátaniny, které produkuje, mohou být součástí učební látky, už moc legrační není. Soukromé tzv. "vysoké školy" (jako je CEVRO) přispívají krom jiného i k formování mysli nejrůznějších Hyldebrantů a Potměšilů.
David Lobpreis, Socio-ekononický migrant
October 15, 2012 v 8.38
K těm konzervativním hodnotám...
http://www.youtube.com/watch?v=gkp4t5NYzVM :-)

Jinými slovy, hlavní chyba Jamese Bonda je, byla a bude, že přistupuje k ženám, jako k sobě rovným, přestože to tak očividně není. Ale asi nejde tak jednodušše rozhodnout, kdo je nahoře a kdo dole :-)