Diskuse (2 příspěvky)
Jan Kopecký, sociolog
December 4, 2012 v 7.37
Bohumír Sobotka: ... jsem přesvědčen, že se KSČM ve věci volby prezidenta republiky rozhodne v nejlepším zájmu občanů našeho státu
Vážený pane předsedo,

však ona se ta zatrolená KSČM "ve věci volby" už nějak rozhodne. Nechci se Vám do toho plést, ale domnívám se Vaší starostí by měla být především ona smutná skutečnost, že v ČSSD je až příliš mnoho těch, kdo v srdci i na jazyku mají lásku k Miloši Zemanovi, a jsou odhodláni udělat cokoli, aby volbu zvrátili tímto směrem.


Rozhodující ale nebudou preference bafuňářů, nýbrž rozum občanů ("volonté générale"), tedy TAKÉ členů a příznivců ČSSD, KSČM.

Osobně zatím nejsem přesvědčen, že se se občané našeho státu ve věci volby prezidenta republiky rozhodnou v nejlepším zájmu funkcionářů ČSSD a KSČM.

Té očekávané lednové záležitosti se přece říká přímá volba, není-liž pravda?

S přátelským pozdravem
Jan Kopecký
Jan Kopecký, sociolog
December 5, 2012 v 17.53
marginální hlasy na internetu?
O kandidátech se diskutuje leckde a na lecjaké úrovni. To, že Parlamentní listy pěstují novinářskou kulturu velice osobitým způsobem, není nic nového.

Hlavně úroveň diskusí je zde, bez ohledu na politickou orientaci diskutujících (která je většinově "lumpenproletářsky levicová" - známe např. už z 30. let) je pozoruhodná.

Dnes je tam odkaz na článek, který je dobré si přečíst:

Jistý (jistá?) W.M. tam na serveru "bílá média"v červenci píše text pod nadpisem "Dienstbier ml. - nový Havel ?"

Za povšimnutí stojí použití ukradených faksimile e-mailů Michaely Marksové a Tomáše Halíka. - Kdopak asi takové "kádrové materiály" produkuje? Amatérský hacker stěží.

K vidění zde:
http://www.white-media.info/prichazi_novy_havel.html