Diskuse (8 příspěvků)
JN
Jiří Nushart, maloměšťácký usmiřovač
March 18, 2020 v 17.21

Deník Referendum pořád jen všude všechny kritizuje, ale sám neplní ani to, k čemu se vůči svým předplatitelům z vlastní vůle zavázal (viz odkaz "Diskuse" dole na stránce).

DR tedy vylákal peníze z předplatitelů falešným slibem.

Petr Jedlička, redaktor DR
March 18, 2020 v 23.33

Nebojte pane Nusharte, o žádné benefity toho, že nám pomáhate financovat naši práci, nepřijdete. Za prvních pár dní od zprovoznění nového webu se našemu it-opraváři podařilo vychytat už desítky much nového systému, mimojiné i opravit nezobrazování příspěvků v diskuzích. Za nednoulou doladí i vyhledávání po tématech či zobrazování profilů diskutujících s původními i novými vstupy, jak žádáte.

JN
Jiří Nushart, maloměšťácký usmiřovač
March 19, 2020 v 9.8

Nejde o benefity, pane Jedličko. Jde o prosté dodržení slova. DR nedodržel to, co svým předplatitelům slíbil, ale peníze od nich inkasoval.

JJ
Jiří Jagoš, programátor
March 19, 2020 v 12.10
Pane Nusharte

Evidentně nemáte představu jakým způsobem probíhá vývoj webových aplikací.

Doufám, že až bude ta Vámi požadovaná funkcionalita zprovozěna, budete stejně tak halasně proklamovat, že Deník Referendum, přes počáteční obtíže, slovo nakonec dodržel ...

JN
Jiří Nushart, maloměšťácký usmiřovač
March 19, 2020 v 14.26
Pane Jagoši

Mám představu, co je lidská slušnost, ale nechci to teď dál komentovat, protože jsem slíbil, že se na čtrnáct dní komenářů na toto téma zdržím.

JK
Jindřich Kalous, důchodce
March 19, 2020 v 17.8
Jiřímu Jagošovi

Především bych čekal, že než něco pustíte do světa, bude to řádně otestované...

JJ
Jiří Jagoš, programátor
March 20, 2020 v 21.23
ad. Jindřich Kalous: "... než něco pustíte do světa, bude to řádně otestované... ..."

To se s dovolením nemylte, já se té změny účastním stejně jako Vy, tedy jako předplatitel ..., ale jinak máte samozřejmě pravdu, v podstatě nechápu proč nová podoba nebyla spuštěna nejdříve na nějaké testovací subdoméně (např. beta.denikreferendum.cz) a proč např. nebyli přizvání řekněme nejaktivnější účastníci diskuzí k testování a připomínkování změn. Nepochybuji o tom, že takový krok by se velice pozitivně podepsal na vztahu zmíněných "nejaktivnějších účastníků" k samotnému médiu ...

JK
Jindřich Kalous, důchodce
March 21, 2020 v 17.8
Jiřímu Jagošovi

Souhlas. Jsem sice jenom mírně poučený laik, ale určitou zkušenost se zaváděním nového SW v podniku jako key user mám, takže kdyby mi to někdo nabídl, vůbec bych se nebránil.