Diskuse (4 příspěvky)
Luděk Ševčík, OSVČ
March 9, 2016 v 12.16
Ještě že tu je pan Kostlán!
Člověk, jemuž bylo asi Bohem dáno Poznání, kdo je dobrý a kdo zlý. kdo je lůza a kdo národ. Kdo volá po krvi a kdo "brání demokracii".
A protože je Vyvolený, tak nás oblažuje svým Poznáním.
A je to tak dobře. Vždyť bychom si, my bloudi, mohli myslet, že parazité jsou úplně jiní jedinci, s úplně jinými názory. Že ideologii a demagogii oplývají obě strany. Že mediální falešný a manipulativní obraz reality vzniká protlačováním politické korektnosti.
Teď už ale vím, že jsem jen pomýlená holota, když jsem se zamyslel nad tímto záznamem : https://www.facebook.com/czech.WeAreHereAtHome/videos/1532678907033072/.
Teď už žádná soucit s touto paní! Vždyť ona je "podněcuje latentní rasismus a xenofobii, aby po jejich vyplavání na povrch mohla na nejvyšší vlně surfovat až do státních a dalších přiměřených funkcí, křesel, polstrovaných seslí nebo aspoň štokrlat. Nebo aby dosáhla orgasmu mysli z moci ji do klína spadnuvší". Což je něco úplně, ale úplně jiného, než to, co mají v zájmu naši a hlavně evropští současní politici.
Proto volám: Bůh žehnej Kostlánovi, že mi otevřel oči!
PK
Pavel Kolařík, informatik
March 9, 2016 v 16.35
Ten vám dává kapky,
vidte, pane Ševčíku.
Nu, jen houšť.
Luděk Ševčík, OSVČ
March 9, 2016 v 16.46
Teď jste mě pobavil pane Kolaříku!
Vy si snad opravdu myslíte, že si někdo ideologicky nepoblázněný může takový článek brát k srdci? Vždyť je to jak od Sládka. Jen s jiným pólem. Takového něco je skvělá potrava pro nácky. To si mohou dát na titulní strany svých webů jako důkaz, jak vzdálení realitě jsou sluníčkáři.
??
March 9, 2016 v 21.5
Nastesti Kostlan o pravde rozhoduje jen ve svych propagandistickych clancich.
"A kdo rozhoduje o tom, jestli ten či onen je demokratem, nebo patří k patologické sedlině? (Inteligentním čtenářům se tímto omlouvám.) Na to musím odpovědět jednoznačně: v mých článcích o tom rozhoduji já. "


Ve svych vypotcich se casto zastituje AI. Ta se konecne dostala do hledacku statniho zastupitelstvi. Zatim sice statni zastupkyne Galkova nepotvrdila tresny cin, ale potvrdila ze AI pouziva prekroucene a dehonestujici informace, ktere predklada jako potvrzena fakta. Vzhledem k tomu, ze podobne se AI chova i na mezinarodnim poli, lze povazovat AI za organizaci zaprodanou korporatkam stejne jako Kostlan. Kdo spolupracuje s podvodniky a manipulatory, sam je podvodnik a manipulator.

http://www.novinky.cz/domaci/397094-ve-zprave-o-diskriminaci-romu-u-nas-amnesty-international-nepsala-pravdu.html


http://news.e-republika.cz/article3357-Ideologie-zdanliva-a-skute%C4%8Dna

http://www.romea.cz/cz/zpravodajstvi/domaci/minister-skolstvi-se-brani-kritice-evropske-komise-amnesty-international-diskriminaci-romskych-zaku-potvrzuje