Diskuse (9 příspěvků)
TT
Tomáš Tožička
May 26, 2016 v 10.37
Cajti jak za protektorátu
Tak tohle se teda Milánkovi Chovanců opravdu povedlo. Je jasné, že celá akce byla ze strany policie brána jen jako záminka k vyklizení kliniky a obtěžování obyvatel Prahy.

Takhle prasácky se nechovali ani k lidem, kteří blokovali Temelín, a tam se aspoň dalo mluvit o strategickém objektu a jakéms takéms nebezpečí. A pak, že se situaci nezhoršuje. Policajti by se měli stydět a Chovanec by měl odstoupit (což je jen řečnický obrat, protože samozřejmě vím, že ten oportunista to neudělá).
Luděk Ševčík, OSVČ
May 26, 2016 v 12.19
Klinika je jen dalším smutným obrazem levicového aktivismu.
Její "obránci" bojují se systémem, kterým jim Kliniku pronajal a k němuž si chodí pro výplaty, podpory, sociální dávky.
Kdyby v Klinice něco bouchlo, tak by Chovance sežrali za to, že nezasáhl. Nebouchlo, tak jej žerou za to, že tomu musel předejít.
Jsou ochotni, dle svého otevřeného dopisu, řešit problémy s těmi v okolí, jímž by jejich aktivity vadily, ovšem když se tito ozvou, tak jejich stížnosti stejně považují za neopodstatněné. Nepomáhali žádným nelegálním migrantům, ale jen migrantům, kteří se sem dostali nelegálně. Kritizovat jejich konání rozhodně nemohou ti, kteří jsou ve stranách, vzdávajícím hold Thatcherové.
Ach jo.
TT
Tomáš Tožička
May 26, 2016 v 13.15
Super video
na téma klinika blbosti policajtů.
Klinická dignóza policie.
https://www.stream.cz/kanal-marysko/10010606-klinicka-diagnoza-policie#nejnovejsi
MP
Martin Profant
May 26, 2016 v 13.59
Luďkovi Ševčíkovi
Máte to volajaké zmätené. Kliniku systém neplatí a v době zásahu nebyla budova pronajatá. Smutný obrazt českého urfašismu.
Luděk Ševčík, OSVČ
May 26, 2016 v 14.48
Ano, jsem zmatený.
Kdo by nebyl, kdyby mu bylo vyvraceno to, co nenapsal?
Pokud budova nebyla pronajata, co tam dělali aktivisté?
Smutný obraz českého aktivismu.
Budu citovat jednoho z debatujících pod Dopisem Kliniky: "Klinika na svém webu hovoří o rozvoji demokracie a sama sebe vnímá jako alternativu. Nicméně v okamžiku, kdy v naprostém souladu s principy demokracie vyjádří kdokoliv alternativní názor proti nim samotným, nejsou jej schopni unést. Právě tohle je věc, kterou Klinika skutečnou demokracii zabíjí."
To se totiž univerzálně dá vztáhnout na všechny aktivisty.
IH
Ivo Horák
May 26, 2016 v 14.58
Anonym (jak) na zavolanou
Jen trošku podezřívavý člověk jiných názorů než pan Ševčík by soudil, že poplašná zpráva, která přišla tak vhod, byla simulovaná. Uvidíme, koho dopadnou, mínil by optimista, a to hodně velký.
Je však pravda, že někteří lidé mají čuch na to, aby poznali, na koho je právě hon a kde se taky oni mohou inkognito přidat...

Platíme každopádně nejen za zemi kouření zaslíbenou, ale také za ráj nesolidních majitelů domů a spekulantů. Těm je třeba vyslat uklidňující zprávu: Máme vás rádi, na žádné squattery tu nenarazíte.

A jeden vtip na závěr. Dovedete si představit, že by tam tu Kliniku hlídaly také nějaké celebrity? Třeba ta "misska", kterou starostka Hujová dvě hodiny v ulicích přesvědčovala, že
Žižkov není špinavé město, ale místo s geniem loci.
Luděk Ševčík, OSVČ
May 26, 2016 v 15.6
Pane Horáku,
takže když se Policie domnívá, že poplašná zpráva může být simulovaná, tak nemusí konat? Opravdu si tohle myslíte?
IH
Ivo Horák
May 26, 2016 v 22.21
Pane Ševčíku,
řekl bych, že jsem nic takového ve svém příspěvku ani nenaznačil.
Luděk Ševčík, OSVČ
May 27, 2016 v 13.29
To se omlouvám.
Jen jsem dedukoval:
Já: Kdyby v Klinice něco bouchlo, tak by Chovance sežrali za to, že nezasáhl. Nebouchlo, tak jej žerou za to, že tomu musel předejít.
Vy: Jen trošku podezřívavý člověk jiných názorů než pan Ševčík by soudil, že poplašná zpráva, která přišla tak vhod, byla simulovaná.
A tedy znovu jinak: když se Policie domnívá, že poplašná zpráva může být simulovaná, tak nemusí konat?